Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét? Nem vesz észre se szinte. De én már 3 hónapja tiszta szívből szeretem.

Figyelt kérdés
Hát kb. 2 hónapja smároltam a sráccal egy bulim de előtte is tök sokat beszélgettünk, mentünk együtt suliba meg ilyenek de ez után a buli után olyan bunkó volt velem. Aztán chaten megint elkezdtünk dumálni és megint jófej volt nagyon és elhívott sátorozni is. Aztán pár órával azelőtt, hogy kimentünk volna lefújta az egészet. És egyedül töltötte az estét, egyedül sátrazott mint később kiderült. Ezek után megint alig beszéltünk és nem volt valami lelkes. Mindent kitalált hogy ne keljen találkoznia velem. Csak néha elhív inni vagy házibuliba amiről mindig későn szól ezért nem tudok menni. Nem tudom, hogy érjem el hogy foglalkozzon velem. Szerintetek hogy tűnjek fel neki? Lehet hogy valaki szerint hagynom kéne de nem tudok másra gondolni. Egyszerűen nem megy...:/ Ő kell nekem! Segítsetek légyszi!

2012. szept. 22. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudja szerintem egyenesen a szemedbe mondani, hogy nem kellesz neki. de ezt csak az én véleményem.

Volt már előtte valakije? csak azért kérdezem, hogy van e tapasztalata az udvarlásban, mert ha volt, akkor elég bunkó, és nem tud nagyon tisztelni..

Ha nem, akkor csak egyszerűen ügyetlen.. tán akkor van még remény, mert egyszerűen határozatlan.

Nem lehet, hogy azért hív későn bulikba, hogy ne is menjél el, de meg legyen az, hogy ő meghívott?

Bocsi, ha durva voltam..

2012. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elhív inni? hú de romantikus..
2012. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerintem,própád meg féltékenyé tenni és a reakciója alapján ki derül,hogy mit jelentesz neki de ha félsz attól,hogy ő is másal lenne akkor álj a sarkadra és kérdezd meg tőle,hogy miez ketőtök közt,mert te nem vagy ojan lány aki egy fütyülésre ugrik,vagy ezentúl barátnőeként tekint rád vagy mehet is keres más pali madarat.Tapasztalatból mondnám én igy és eszt tudom neked mondani,Ne hagyd,hogy ugráltasonak még ha szereted is.

Szeres ojat aki viszont szeret.

az ijet meg próbád el feledni és tudom,hogy nehéz de hidd el az idő mindent be gyógyit,inkább álj a sarkadra,minthogy ugrálj neki. drukkolok szia :)

2012. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem vesz észre se szinte."


Ezt a szórendet :O xD

2012. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jössz be neki, az a smárolás a buliban nem számít, ha így viselkedett veled.

De ha nagyon érdekel, kérdezd meg tőle kibúvó nélkül konkrétan és világosan.

2012. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgokat... Lehet, hogy szimplán csak tényleg ügyetlen, ha meg nem hajlandó megbeszélni sem, akkor lépj tovább
2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek, ne keresd. Akkor valószínűleg fog keresni és találkozni is akar mejd.

Lehet, hogy megérezte, hogy te komolyabban érdeklődsz utána és berezelt :)

2012. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!