Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy egy bűnszövetkezet tagja? Befejeznétek vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy önszántából mondaná el, mert szeret és nem akar hazudni, vagy eltitkolni előled, de ugyan akkor máshoz nem ért és már ki sem tud szállni.
2012. okt. 2. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség én biztosan nem mondanám el,mivel ezzel is már bajba sodorom és nem akarom ,hogy tudja ,hogy bűnöző vagyok xd
2012. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van...
2012. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rögtön befejezném vele a kapcsolatot. Nagyon szép dolog, hogy magától elmondta, de még ha szeretném, sem lennék képes folytatni a dolgot vele. Az ember egy idő után már tervez is a párjával, és olyan emberre nehéz építeni, aki nem legális dologból tartja fenn magát.
2012. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még az elején akkor inkább ott hagynám.
2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De mi az hogy legális? Ki dönti el, hogy mi az és mi nem?

Pár öltönyös patkány, akik az országot vezetik és a legnagyobb bűnözők? Engem nem érdekelne mindaddig, míg nem bánt valakit. Az embereknek a bűnözőkről egybvől a kopasz, kétajtós szekrények, fegyverrel jutnak eszükbe. Pedig vannak olyan bűnszervezetek, amik alig állnak pár tagból, és mégis nagyobb "károkat" okoznak, mint a nemzetközi szervezetek. Ilyen például a cyberbűnözés. Pár ügyes hacker milliókat nyúl le bankoktól, ha úgy tetszik online bankrablás. senki nem sérül meg, nem kell hozzá fegyver, de mégis ugyanolyan bűnözők.

2012. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én megismerném annyira, h ezt megtudjam még előtte, nem járnék vele, mindenki ért máshoz
2012. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem politikus, v vmi kereskedő..akkor nem gáz(:
2012. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is elcsodálkoznék, hogy nem vettem ezt előbb észre...Aztán szakítanék.
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!