Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esett már meg olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már meg olyan valakivel, hogy terhesgondozás alatt, szülés után beleszeretett a szülész- nőgyógyászába?

Figyelt kérdés

Beleszerettem. De lehet ez csak a szülés utáni "depresszió"?

Már az első perctől kezdve kedveltem.... és ez csak fokozódott. A szülés után, meg pláne!

Mit lehet ilyenkor tenni? Családos, most már én is. Gondolkoztam azon, hogy mi lenne ha..... tudtára juttatnám valahogyan.....


2012. okt. 3. 11:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok dolgoznak!?!!!Sürgősen másik nőgyógyászt keresni!!!!!!!!
2012. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írta, a hormonjaid megőrültek. Felejtsd el, ő is családos, te is. Keress másik dokit, majd elmúlik ez a "szerelem" hamarosan.
2012. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
:) nem kereshetek! Több sikertelen dokikeresés után végre megtaláltam azt aki igazán tudja a dolgát! (majdnem 10orvosnál jártam már)
2012. okt. 3. 11:38
 4/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél erőt magadon és láss tisztán!!!Gondold át mi történne!!!!!Jó ég!Ezt nem csinálhatod!!
2012. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik terhes könyv leírta, ezek szerint nem olvastad, gyakori hogy "beleszeret" valaki az orvosába, de valójában ez nem szerelem. Dolgoznak a hormonok, otthon nehéz, ő megnyugtat stb... sorolhatnám még...

Ne legyél ennyire h.lye hogy a tudtára adod... jézus....

2012. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
És mi van, ha ő is így érez? Ezt sosem lehet tudni! Valahogy szépen óvatosan ki kellene deríteni!
2012. okt. 3. 11:42
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

ez kamu kérdés

ép eszü ember ilyet nem irna hanem a férjéve gyerekével foglakozna

2012. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Jaj ne kombinálj már!!!!!Inkább szeretkezz egy őrületeset a férjeddel!!!!!
2012. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
nem érez úgy. 1000%.
2012. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Még nem lehet.......
2012. okt. 3. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!