Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fogamzásgátlót iratunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót iratunk, megvizsgal a nogyogyasz, vagy csak kerdeseket tesz fel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

megvizsgál, rákszűrést csinál és rtemélhetőleg elküld vérvételre is

a laboreredménnyel kell visszamenni, akkor fog tudni megfelelő gyógyszert írni

2012. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amelyik csak kérdéseket tesz fel, azt nagy ívben kerüld el.

Vérkép kell (májfunkció vizsgálat) + nőgyógyászati vizsgálat. Enélkül tilos lenne kiadni.

2012. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pedig legszivesebben elkerulném :(
2012. okt. 3. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Tudod még az én ifjúkoromban volt egy cekcológus, úgy hívták hogy Veres Pali bácsi, aki újságban válaszolt a tinik kérdéseire. Egyszer azt írta, hogy sokan fordulnak hozzá olyan kéréssel, hogy küldjön nekik receptet fogamzásgátlóról, mert ciki elmenni a nőgyógyászhoz.


Erre azt válaszolta, hogy ha valaki annyira felnőttnek érzi magát, hogy nemi életet éljen, akkor legyen annyira felnőtt is, hogy az ezzel kapcsolatos "felnőtt" vizsgálatokra elmenjen.


A fogamzásgátló nem cukorka. Van nekem is rokonom, aki nem szedheti a mája miatt.... Te honnan tudod, hogy szedheted-e minden probléma nélkül?

Én szedtem 10 éven át, majd egészséges gyerekeket szültem. Másnak meg nem lehet szedni....

Ráadásul van többféle, ami nekem jó volt, az lehet, hogy neked nem. Szóval ezt vedd komolyan.

2012. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak kérdéseket tett fel, mivel szűz voltam akkor, és nem vizsgált meg.

Írt fel egy hónapra fogamzásgátlót, és azt mondta, hogy ha hányingerem van, vagy rossz a közérzetem, akkor menjek vissza azonnal (a gyógyszert természetesen hagyjam abba), és ír fel másikat.

Kb. 1 éve használom azt, amit először felírt, és semmi bajom tőle; azóta már kétszer megvizsgált.

2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: egy vérvétel minimum kellett volna, az orvosod felelőtlen volt. Jó, hogy neked semmi problémád nem volt tőle, na de nem lát beléd.
2012. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy vérvételt csinált, meg kérdezgetett hogy van-e ilyen-olyan panaszom. Utána felírta, és mondta hogy ha bármit tapasztalok menjek vissza.
2012. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: én tényleg nem tudtam, hogy kell előtte ilyen komolyabb vizsgálat, anyum is hozzá jár, és neki is ő írt fel így gyógyszert kb. 10 éve.

(6-os vagyok)

2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!