Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elöször megyek el fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elöször megyek el fogamzásgátlót feliratni, akkor megvizsgál az orvos vagy csak felirja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 15:52
 1/5 anonim válasza:
Nem vizsgál meg csak elküld vérvételre és utánna irja fel ...
2010. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor meg is vizsgál és elküld vérvételre és csak utána írja fel. A gyakorlatban általában felírják rögtön.
2010. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
orvosa válogatja. ultrahangos vizsgálatot biztos csinál, de pl. mikor én mentem az elsőt felíratni 3 napja éltem szexuális életet és a doki 3 hónappal elhalasztotta a vizsgálatot.
2010. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez változó! De a legjobb, ha megvizsgál! Ha nem voltál még dokinál, és ezért félsz, akkor gondold végig egy kicsit! Ahhoz elég nagy vagy, h szexelj, de ahhoz nem, h a doki megvizsgáljon? Ha nem először mész dokihoz, akkor bocsi az előző mondatért! Egyébként általában először csak beszélgetni szoktak!
2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ultrahangot elég ritkán csinálnak. az általános vizsgálat annyi, h belédnéz, mármint a hüvelyedbe a műszereivel, kenetet vesz, és elküld vérvételre.

ultrahangot nemszoktak csinálni.


amúgy ha a nőgyógyász nem küldött előtte vérvételre, az nem feltétlen baj. ilyenkor ugyanis a májat nézik. mert a foggátló a májban bomlik. ha májbeteg vagy, nemajánlott foggátlót szedned, deha májbeteg lennél valszeg tudnál róla. a vérvétel igazából a foggátló szedése után 2-3 hónappal ajánlott, mert akkor lehet látni azt h milyen hatással van a májra. tehát ha az orvos nemküld vérvételre, ne ijedj meg. 2-3 hónap múlva menj el a háziorvosodhoz, mond el neki, h tablettát szedsz, és szeretnél vérvételt. írni fog szó nélkül beutalót, és még ő is megtudja nézni h hatással van-e a májadra.

nekem ezeket nőgyógyász mondta, mikor én irattam fel megvizsgált vaginálisan, vett kenetet, azt kielemezte és azután írta fel a foggátlót. majd mondta, hogy évente egy vérvétel nemárt, h ellenőrizhessük h mennyire "roncsolja" a májat. ezt azután megerősítette a háziorvosom is, hozzá járok és ő küld el mindig minden évben vérvételre.

2010. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!