Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatta ezt a lány, tetszettem volna neki vagy mi?

Figyelt kérdés
Egy 10-12 éves kislány jött velem szemben és ahogy meglátott úgy 5 méterról egyből simítgatta a haját, aztán, ahogy elment mellettem, szemezett is velem. Mélyen a szemembe nézett, mintha el lett volna bűvölve.

2012. okt. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Tetszettél neki...De az ilyeneken miért nem nézel át?

én se nézem azt aki nem tetszik.

2012. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiskorú. jobb ha nem foglalkozol vele.
2012. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

egész nap fújt a szél, én is vagy szászzor megigazítottam a hajam..ettől ne érezd magad kumich tominak:D

a kislány meg szerintem azt nézte, mi a francot lesel rajta:D

2012. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Who the fuck is Kumich Tomi? Ismerni kéne ?:D
2012. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De várjatok pár hete is volt egy hasonló esetem, akkor haverokkal mentünk és csak szemezett veleme gy szintén 10-12 év körüli lány. Szerencésre szoktak érett lányok is szemezni velem meg babrálni a hajukat, de a legtöbb lány észre sem vesz, ezek meg meglátnak és hajhoz nyúlnak meg szemeznek vagy lefelé néznek, mintha zavarban lennének. Szerintetek ez most jó vagy sem? Kíváncsi lennék, hogy vajon hány lánynak jövök be, jó lenne tudni, mert nincs sok önbizalmam. :S
2012. okt. 3. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Vagy csak te akarod ezt bele látni, vagy tényleg tetszel nekik, de mindenesetre hagyd szegény kislányokat és ne legyél pedo :D
2012. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-nek:nem kellene, max ha lány vagy és 12-18 év között mozogsz

csak azért írtam őt, mert tudod van egy ilyen mondás, hogy azt hiszi ő a jani..csak nem bírom ezt a nevet, a Tomi pedig jól néz ki, így jött


bocs az offért

kérdező hány éves vagy?

2012. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, amikor én voltam 12, az összes idősebb, azaz 14-26 éveseket megnéztem, tetszettek, kezdtem a szerelmet felfedezni:D
2012. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!