Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hagyhatnám abba ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyhatnám abba ezt az álmodozást?

Figyelt kérdés
Mikor megtetszik egy fiú, akivel amúgy még soha nem is beszéltem, arról álmodozok, hogy együtt vagyunk és mesébe illő a szerelmünk. Órákig tudok ilyeneken gondolkozni, pedig tudom, hogy a valóságban nem fog megtörténni. Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen?
2012. okt. 3. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Élj még cirka 5-6évet :)
2012. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját gondolataidat csak te tudod kontrolállni.Figyelj más dolgokra,kösd le magad,igy csak eltávolodsz a valóságtól egy örök álomvilágban ringatod magad.NHa fiatalabb vagy :),reménykedj hogy kinövöd.
2012. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleve rosszul állsz hozzá a dologhoz...Mi az, hogy nem fog megtörténni? Ilyen mentalitással nem is fogsz előrébb jutni. Hinni kell abban, amit elképzelsz és meg fog valósulni.The Secret, jó film, magyar szinkronban rajta van youtube-on is, nézd meg! :D
2012. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha egy fiúnak tetszel azt észre nem vennéd, igaz? No, hát egyszerűen csak vedd észre, és fogd meg a kézzelfoghatót. izé... ez már szexualitás alkategória lesz a folytatásban :P
2012. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kellemes dolog ábrándozni, de sajnos függőséget okoz
2012. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :(

Nem találom azt a videót (The Secret). Ez egy dokumentum film? Mert torrenten fent van.

2012. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már megvan...
2012. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az egy átverés, azt fogadd meg belőle hogy legyél pozitív ne gondolj rosszra, tűzd ki magad elé a céljaid, de azt ne kajáld be, hogy elég csupán rá gondolnod, ezek a dolgok segítik elérni a céljaidat, de nem így, tenni is kell érte


lásd a fickó is megírta a könyvét ahhoz hogy eladhassa annyi pénzért amennyit felírt magának a "varázscetlijére" és kiragasztotta a plafonra

2012. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!