Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a csaj koccintás közben rám kacsint?

Figyelt kérdés

havernak barátnője úgy 2 hónapja és csak azóta került be a társaságunkba.

múltkor ittunk és mikor vele koccintottam, ugye a szemébe néztem és ő is nekem és ekkor kacsintott.

jelent ez valamit?



2012. okt. 4. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy barátságos,és jó fej!


rám is kacsintottak már,és nem akartak tőlem semmit

nincs nagy jelentősége,ráadásul ha mások is voltak ott


gondolom már azt is bebeszélted magadnak h akar tőled valamit

2012. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Szemébe ment egy muslinca. Nem a pincében kéne borozni!
2012. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ian Catman ***** válasza:
a kacsintás mint flört, régen idejemúlt. Nagyobb a valószínűsége, hogy már jó kedve van, jól érzi magát veled, ennyi és nem több, egyelőre. Ne értékeld túl sokra, de inkább azt is jelenti: "jól vagyok, folytasd". Plusz, valószínűleg mosolyog is, tehát szereti a humort (mint a legtöbb nő). Ne légy rámenős, de szórakoztasd.
2012. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!