Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ült 2x mellém? (bőv. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ült 2x mellém? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnap ültem a buszon majdnem indult felszállt egy kb. 18-23 év körüli csaj,(csuklós busz,csukló mögött ültem)és oda ült mellém,először kérdezte h : Szia,szabad ez a hely?

Mondtam hogy : Persze.

ő: Köszi,és leült.

Ma megint ülök egyedül és megint leül mellém nem tudom mért,pedig tegnap is és ma is volt még egy csomó hely..

Én 14 vagyok de sokan többnek néznek 185 cm vagyok,normális testalkatú.Lehet azt hitte hogy idősebb vagyok és tetszem neki? :O


2012. okt. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak ott volt hely,és normálisnak nézték ki
2012. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül jelenti azt hogy tetszel neki. Lehet én is ültem már 2szer ugyanazon személy mellé. Ha csak annyi hogy odaült de nem próbált beszélgetni veled meg semmi akkor nem hiszem hogy akarna valamit.
2012. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bizonyára tetszel neki.

De az is lehet, hogy ő is sokkal fiatalabb, úgy mint Te, csak ő is többnek néz ki. Egyébként meg kor nem akadály...

2012. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
B@szni akar.....biztosra mondom, hogy b@szni akar.....ez tuti, ez annak a jele.... -.-
2012. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az, hogy valaki leül melléd a buszon nem jelent semmit:D
2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Istenem. :D

Ez olyan aranyos.

2012. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jelenthet semmit,de nem vagyok egy kigyúrt állat de voltak azok is a buszon ma is tegnap is nem melléjük ült..Meg volt még szabad ülés hogy nem ült ott senki oda is ülhetett volna..
2012. okt. 4. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy kapcsolatban van és nem akart kigyúrt állatok közé ülni.. gondolta, hogy leülök a kissrác mellé


hidd el 20 évesnek biztos nem nézel ki és ha 20 körüli a csaj biztos nem kezd ki kisfiúkkal

2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj beszélgetni vele. (Hátha bejössz neki.)
2012. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!