Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tetszenék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki általában bunkózik velem, de egy órán mellettem ül és akkor meg olyan kedves velem. Még az évnyitón láttam, hogy folyamatosan néz, aztán megkérdeztem tőle kissé idegesen, hogy miért nézel állandóan, erre azt válaszolta hogy: már ez is baj, mi van ha tetszel. Én lefagytam 1-2 másodpercre, aztán elmentem onnan. Az a helyzet, hogy 1-2 elköltözünk másik városba, és ugye akkor iskolát kell váltani, ezt én megmondtam mindenkinek, azt láttam rajta, hogy szomorú, és naponta azt kérdezgeti, hogy miért megyek el, meg hova. És órákon sokat néz. Az a helyzet, hogy nekem egy icipicit tetszik, de van egy másik fiú, akivel kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok.
2012. okt. 4. 17:05
 1/2 Mókusgyilkos ***** válasza:

PFFFFFFF.

vagy v 13 mi ?:D

van 1 másik fiú.. bla bla bla most direkt ribizli bokornak állítod be magad v ennyire nem v képben h erre mi lesz itt a reakció ?:)

egyébként talán beszélj vele... jah meg a kissé idegesen a csajoknál ált. azt jelenti h mint 1 bunkó állat :) szóval képzelem h zajlott le az a kérdőre vonás :D

2012. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak szívja a véred. és azért köcsögösködik mert tetszel neki. :)

ha meg egy lány csinálja ugyanezt lánnyal akkor irigy.

pasiba ugyanez.

2012. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!