Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem tudom a fejemből kiverni a tanáromat.

Figyelt kérdés
A tavalyi tanévben kezdett tanitani. Mindigis nagyon kedveltem őt. Túlságosan is. Ő is mindig kedves volt velem. Többször megvédett mikor az osztálytársaim szavakkal kezdtek támadni. Személyesen sajnos csak annyira találkoztam vele, mikor az egyik osztálytársnőm megkért, h menjek vele mig beszél a tanárral. Én egy szót sem szóltam. A barátnőm beszélt folyamatosan hozzá, mégis végig érztem magamon a tekintetét. Egyszer találkozott is a tekintetünk és hosszasan néztük egymást. Aztán zavarában megrázta a fejét és azt mondta a baratnőmnek, h nem tud pontos választ adni. (lényegtelen, h miről volt szó). Most már nem abban a suliban tanit, amelyikbe én járok, de idén már amúgy sem tanitana. Egyszerúen egész nyáron nem tudtam kiverni a fejemből. Mit tehetnék keressem meg személyesen, vagy irjak email, vagy telfon, vagy hagyjam az egészet?

2012. okt. 4. 18:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Még annyit kifelejtettem, h ez a tanár a mostani pasim volt osztálytársa.... és hát attól félek, ha talán látott minket, valahol, valamikor együtt, akkor nem e gomdolná azt, h csak szórakozni akarok vele vagy ilyesmi.


Természetesen, ha összejövök a tanárommal, a pasimmal szakitani fogok. Kérlek ne itélkezzetek, nem vagytok az én helyzetemben.

2012. okt. 4. 18:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem itélkezek, de ha nem szereted a barátod, mért nem szakitasz vele?

egyébként azt mondanám keresd meg a tanárod, baj nem lehet belőle. oké, kivéve ha kiskorú vagy..hányévesvagy?

2012. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
háát..ha van barátod és így tetszik valaki hogy nem tudod kiverni a fejedből..akkor mi van a barátoddal??? őt nem szereted? szerintem felejtsd el a tanárt..koncentrálj a barátodra..hogy a végén egyedül ne maradj ;)
2012. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, a tanárom meg 26/27... A barátommal az a helyzet, h eléggé fura. Van mikor minden ok, aztán meg rosszúl viselkedik velem, nem tudom hova tenni. Igy én sem tudom eldönteni a valódi érzéseimet iránta.
2012. okt. 4. 19:18
 6/11 Lues ***** válasza:
75%
A tényeket tekintve egyszerű a dolog. Először elgondolkodnék, hogy tényleg a pasim furcsa e, vagy én vagyok a hunyó, aki miatt furcsán viselkedik. Lehet, hogy nincs is semmi gond, csak a te vonzódásod keseríti meg a kapcsolatotokat. Szerintem koncentrálj a pasidra, ő legyen számodra a legfontosabb, a másikat meg feledd el!!!!! Lehet, hogy tetszettél a tanárodnak, de az már a múlt!
2012. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A pasimmal tényleg nem állnak jól a dolgok. Én mindig próbálkoztam, fontos volt nekem, szemelőtt tartottam ami neki fontos, alkalmazkodtam hozzá, de ő tényleg egy furcsa személy... most nem részletezem, mert itt most nem ez a lényeg... én már mindent megpróbáltam, és tudom, ha összejövök a tanárommal, ha nem a közeljövőben igyis úgyis szakitani fogok vele, mert már nem birom!
2012. okt. 4. 19:59
 8/11 Lues ***** válasza:
100%
Ha nem bírod, akkor hagyd el! Ne húzd az időt. De azt jegyezd meg, hogy egy kapcsolatban sokszor találkozunk olyan helyzetekkel, amikor legszívesebben hagynánk a francba az egészet. De jusson eszedbe, hogy egyszer valamiért csak egymást választottátok!
2012. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérlek! Most nem tudok pontos részleteket adni a párkapcsolatomról. Nem tudjátok valojában mi hogy van és mióta... Kérlek az eredeti témára adjatok tanácsot!
2012. okt. 4. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondod a pasid és a tanárod régen osztálytársak voltak. A fiúk többsége nem jönne össze egy barátja exével.
2012. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!