Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor tenni, hogy kiverjem a fejemből?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és sikerült magába bolondítania egy 29 éves férfinak. Ha kicsit idősebb lennék, ha nem lennénk ennyire eltérő életszakaszban még adnék is esélyt a dolognak, de félek, hogy ez így nem működne, és szeretném őt mielőbb elfelejteni, viszont nem megy olyan egyszerűen. Ha egy másik sráccal beszélgetek, csak rá tudok gondolni, pedig tudom, hogy nem szabad. Tudok ilyenkor tenni valamit annak érdekében, hogy minél előbb elfelejtsem? Voltatok már hasonló szituációban? Ha igen, hogyan oldódott meg?
2012. aug. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a pedofil mindenit!
2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak 10 év különbség, ettől ne félj.
2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló vagyok

1. hozzászóló, te hülye vagy... Pedofil az, aki a gyerek kinézetű lányokat/fiúkat szeretik (gyermek =pedo, imádó=fil)

2012. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Baratnom 15 eves koraban osszejott egy 28 eves fiuval, s lassan 6 eve egyutt vannak.

Itt mindent attol fugg, hogy a ferfi komolyan gondolna veled, vagy csak moka vagy neki. Nem muszaj elfojtani magadban a szerelmet, maximum akkor, ha tisztaban vagy azzal, hogy a ferfi csak kislanykent kezel es maximum szex lehet kozottetek.

2012. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is voltam/vagyok ilyen cipőben. Ugyan így 17 voltam, mikor megismertem a fiú pedig 29. Most 20 avgyok, ugye ő is idősebb lett. Még a mai napig is szeretem, és ha lehetőségem lenne rá, én szó nélkül igent mondanék neki, bármire. Mondjuk mi kavartunk régen, de mostmár van barátnője, aki tőlem 1!! évvel idősebb, szóval szerintem nem számít a kor. NEkem sajnos nem sikerült elfelejtenem, de szerintem neki sem engem, mert néha vannak félreérthető beszélgetéseink.
2012. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Átgondolom még párszor a dolgot és beszélek a sráccal, megpróbálom kideríteni, komolyak-e a szándékai. Mégegyszer köszönöm :)
2012. aug. 27. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!