Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a lábamról? Kép

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 4. 20:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
zsírdisznó
2012. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit vastag.Az nem is lenne baj.De a bőröd nem igazán feszes.Arra lehetne tornázni
2012. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 ASOT ***** válasza:
74%
édes jó istenem...:)
2012. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Terhes vagy.
2012. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Ezt most miért kérdezed? Nem látod, hogy milyen borzasztó? Hány éves vagy?
2012. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

én lány vagyok, de azért válaszolok.


figyelj, nem vészes, ha egy pasi szeret, akkor elfogad ilyennek is. egyébként egyél sok-sok rostos ételt/gyümölcsöt/zöldséget, és igyál sok vizet!!! ezek felgyorsítják az anyagcseréd és fogyni fogsz!


egyébként még ajánlom a bicilit, futást, ugrálást. napi 50-100 hasprés is jól jönne, de ha lusta vagy (és diétázni sincs kedved), akkor nem vagy vészes, és ha egy pasi szeret, akkor így is szeretni fog! mert igen....van rajtad túlsúly...de én úgy gondolom, hogy ennyi még belefér az egészséges kategóriába...úgy értem, hogy nem nehezíti meg a belsőszerveid működését, a mozgásban sem akadályoz annyira meg ilyenek


egyébként szuper szexi alakod lenne, ha lefogynál egy picit! szép kerek fenék, izmos láb....hmmm! (nem, nem vagyok lezbi se biszex, de tényleg jól néznél ki..)


na, sok iskert!! :D

2012. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
túl vastag és lötyi. "arra tornázni" nem tud. vagy mindenhonnan fogy vagy sehonnan. genetikailag meghatározott, h honnan könnyebben honnan nehezebben de mindenhonnan megy le, ha diétázik. igen mellből is. írj a Sportba, ott tudnak neked segíteni, ha fogyni és/vagy feszesedni akarsz :)
2012. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
"egyébként szuper szexi alakod lenne, ha lefogynál egy picit! szép kerek fenék, izmos láb....hmmm!" hogy lehet ilyet írni most komolyan?? O.o
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
a vádlid tetszik. a combod is még elmegy. de a kép nem túl jó. elsőre kövérebbnek láttalak, aztán jobban megnéztem a képet, nem olyan duci azért! de a feszes bőrért tényleg tehetnél.
2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
6. Hol látsz itt szép kerek feneket, meg izmos lábat? Kövér az egész. Nagy a hasa, formátlan mindene.
2012. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!