Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lábamról?...

Mit gondoltok a lábamról? Elsősorban fiúk, férfiak véleményét várom. Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon nem vagyok vele elégedett, így a hosszúra nyúlt nyári szünet után, egy hónapja újra tornázom és spinningelek heti 5* + persze újra figyelek az étkezésemre is.

Viszont érdekelne mégis mit gondoltok róla.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 12. 22:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

A kép nem túl jó. Próbálj egy egészalakos képet készíteni, az arcodat kitakarhatod, de sztem úgy jobban meg lehet állapítani az egész kinézetedet arányaiban, stb, így a lábadat is.


E kép alapján azt mondom, a lábaid átlagosak, kicsit talán lehetnének vékonyabbak, de ez szubjektív vélemény, mivel nekem ilyen az ízlésem. Ja, és tetszik, hogy az egyik végükön a földig, a másikon meg a csípődig érnek.

2011. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi. Nem vékony nem vastag. És ezen nem tudsz változtatni :D Ilyen az alakod. Feszesíteni lehet, azt én is szoktam hogy a combom és a fenekem ne lógjon, de csökkenni nem fog a mérete... És szerintem ez tök jó alak...
2011. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Jók csavarok a földön!!!
2011. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hátt.. a combodból van mit leadni.. Ezekhez a lábakhoz még nem nagyon való a miniszoknya...boccs!
2011. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát nagyon vastagok a lábaid

és ez nem szép

2011. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, végre egy lány, akinek nem lehet átlátni a combjai közt, mégsem kövér.
2011. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha jó a fenék akkor jó! zavaró, hogy nem látszik az egész alakod és a fekete harisnya is bekavar.

ennek ellenére tetszik! nem vastag, viszont nem is túl vékony. amúgy alacsony vagy?

2011. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alacsony, 172 cm.
2011. dec. 13. 09:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, de a fekete harisnyát hanyagold.
2011. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a fenekedet szívesebben látnám!
2011. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!