Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csinálhatnék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhatnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok.Akit szerettek dobott,egy elég ócska indokkal.De szerintem a fő gondja az volt,hogy van egy 6 éves kisfiam.

Pedig iszonyatosan megszerettem,már mikor megismertem akkor közöltem nem apát keresek,hanem egy megértő társat.Akit szeretni tudok/s szeret.Négy hete hogy történt,hogy dobott.De egyszerűen nem tudom feldolgozni.Pedig tudnom kéne,de nem megy.Egyszerűen bele fáradtam abba,hogy mindig talpra álljak,és küzdjek.Valahogy már nem megy.Elfáradtam.S jelen érzéseim szerint ha nem lenne a fiam,már rég a temetőben oszladoznék.Csak is miatta nem tettem meg eddig sem.De mit kéne csinálnom?Nem tudom,nem megy ez az életnek nevezett valami már nekem :( Üresnek érzem magam,belül fáj.Összetörtem :( Barátaim előtt meg állandóan játszom a jókedvű vidám nőt.De már ez se megy,így inkább kerülök mindenkit.Senki se lássa az én fájdalmamat közülük.


2012. okt. 4. 20:55
 1/1 ASOT ***** válasza:

"mikor megismertem akkor közöltem nem apát keresek,hanem egy megértő társat."---> De ha együtt éltek akkor a gyermek is ott van, és ez most a te szádból úgy hangzik mintha azt mondtad, volna, h "ne foglalkozz a gyerekkel, nem kell csak velem foglalkozz"


Na mindegy lényeg h 3 man vagytok és ő akár tetszik akárnem egy pótapa egy mostohaapa lesz mert ez nem megy máshogy ha együtt élnétek! kivétel ha nem költöztök össze. De a gyermek akkor is ott lesz.


És egy gyerek mellett nincs szabadidő annyi mint ha nem lenne.

Talán néha lehet ha szülőknek le lehet passzolni, de az a gyerek flekel adni kell enni inni, ellátni, felnevelni ovi suli, tanulás, stb...és te sem fogsz tudni annyi idő foglalkozni a pasival mint kéne.


Ez nehéz döntés! Annak aki az egyedülálló a kapcsolatban gyerek nélküli, eleinte még elmegy mert megismer meg úgy gondolja, ááá egy gyerek az nem akadály, de később egyre jobban belelát majd az életbe hogy milyen lenne így az élete...

2012. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!