Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosság ellen mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosság ellen mit lehet tenni? :/ Barátnőim vannak, de barátom még nem volt.16/L

Figyelt kérdés

úgy szeretnék egy fiút,akivel el tudok beszélgetni,hülyülni,mint a barátnőimmel, de emelett a fiúval tudnék ölelkezni,csókolozni....stb

de senkivel sem jön össze. nem vagyok pedig csúnya lány...

ti mit csináltok ilyenkor?


2012. okt. 5. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nagyon sok gyerek esik ebbe a hibába... Annyira akarnak már egy kapcsolatot, hogy mielőtt bármi is kialakulna teljesen rágörcsölnek és elijesztik a jelentkezőt.


Javaslatom az, hogy ne akarj bármi áron pasit. Megtalál ő ha itt az ideje. És amúgy sem vagy elkésve 16 évesen...

2012. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megismerkednék velem....
2012. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy magányos, csak éppen egy pasi hiányzik.

Én élném tovább az életem azzal a biztos tudattal, hogy jön a pasi, amikor jön.

Nem kell semmit tenned, illetve azért annyit igen, hogy NE kerüld a társaságot, NE légy mimóza és elutasító, de légy nyilt, kedves, barátságos és kommunikatív.


Ennyi!!!

2012. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Telsejen érthető, mindenki szeretne az ellenkező nemből is valakit akit szerethet és megértik egymást.

Biztos találsz valakit majd emiatt nem kell aggódnod, mindennek eljön az ideje.

Mindenesetre én drukkolok! :)

17/F

2012. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sportolj, legyél kedves, ne játszd meg magad, járj el helyekre (ne legyél antiszoc)

és nyugi élvezd az életet szingliként, egyszer csak jönni fog egy pasi:)

2013. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!