Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember 28. -án kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember 28. -án kellett volna megjönnie, és aznap szeretkeztünk, és nem belém ment el, de attól félek hogy az előváladék miatt gondok lesznek :D Lehetek terhes szerintetek? L/20

Figyelt kérdés
Ma késik pont egy hete.Nekem mindig pontos a havim,28 napos,és általában semmi nem befolyásolja(stressz,sport,stb..) nem vágom,hogy most akkor mivan :S ha valaki volt már hasonló helyzetben akkor HELP MEEE :) Köszönöm

2012. okt. 5. 09:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

téged meg ki kért meg hogy itt okoskodj?! ;)

meg mondtam az irjon AKINEK volt hasonló tapasztalata...az okoskodók mellőzzenek....csak aztán nehogy véletlen TI IS HIBÁZZATOK az életben ;)

2012. okt. 5. 20:10
 12/16 A kérdező kommentje:
ja a másik meg hogy nem vágtam hogy mikor érvényes a teszt -.-" tudod eddig nem voltam felelőtlen és nem volt szükségem ilyenekre...a sexhez meg aztán nem kell valami nagy tudomány,mondjuk lehet hogy ti könyvből tanultátok meg x"D mi eddig védekeztünk MINDIG!!!! de te se tudhatod veled mi fog történni a jövőben,ugyh igy ítélgessetek...
2012. okt. 5. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer mellett estem teherbe, és tudom milyen érzés. Pont ezért bosszantó, hogy valaki a felelőtlensége miatt kerül ilyen helyzetbe! Egy kisgyermek életéről van szó, nem kéne ekkorát kockáztatniuk a pároknak!:(
2012. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát mi igazából házasok vagyunk a párommal,már egy éve.Minden feltétel megvan igazából,szóval nem jelentene gondot egy baba,csak kb 5év múlva szerettük volna,mikor már érettebbek vagyunk rá.És az a legnagyobb bajom,hogy fogalmam sincs mi lehet most.Ezért irtam,hogy hátha vki járt igy mint én,és tud vmit segíteni,de eddig semmi :S
2012. okt. 6. 22:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Többet mi sem tudunk tanácsolni, mint hogy csinálj tesztet, amikor már kimutatja. Aktus után 2 héttel. Ha negatív, csinálj még egyet. Ha az is, akkor vagy vársz még egy kicsit, vagy elmész orvoshoz, hogy mitől késhet. Lehet, hogy ciszta, nekem volt, és okozott több hetes késést. Ha pozitív a teszt, mindenképp és minél előbb el kell menned orvoshoz, aki megvizsgál, és igazolja a terhességet. Innentől van pár heted dönteni, hogy hogyan tovább.
2012. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Fordulj nőgyógyászhoz ... Ennyit tanácsolhat mindenki és az igazság mindíg jobb mint egy gyerek tudom is én 20 évesen amikor még szinte meg sem kezdődött a (az) életed :)

És ez nem szégyen.. Semmise szégyen csak ha nem teszel ellene. Ha kell ne menny sehova ha nem kell akkor menny :)

2012. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!