Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ér véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ér véget egy kapcsolat, ha a pár egyik tagja elkezd jó irányba változni?

Figyelt kérdés
Olyan szitura gondolok,mikor pl. a kapcsolat kezdetekor a nőnek alacsony az önbizalma esetleg kevésbé néz ki jól.El kezd egyre jobban adni magári,csinosodni és még egyéb sikereket is begyűjt a pasin kívül és végül megszakad a kapcsolat.Elég sok ilyennel találkozok.Nekem kétszer is volt ilyen pasim.Mikor összejöttem vele alacsony volt az egom.Nem dolgoztam.Kritizálta is az alacsony egómat.Elmentem dolizni nagyobb lett az önbizalmam amit ki is hangsúlyozott.Magyarázat nélkül nem jelentkezett többet.Korábban volt egy hasonló pasim.Mikor összejöttem vele nagyon buta voltam és naiv állítólag.Mikor kezdtem megváltozni szóvá tette és összejött egy másik csajjal aki mai napig is sötét.
2012. okt. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ne a pasik miatt akarj változni


meg mi az hogy: "Mikor összejöttem vele nagyon buta voltam"


elég érdekes kijelentés, ...van önkritikád

2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rossz tagot fogták ki. ennyi.
2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert csak az egyikük akar változtatni, a másik meg azt akarja, hogy úgy maradjanak a dolgok, ahogy voltak, mert neki így jó, így kényelmes.
2012. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasijaid a buta nőkre buknak, miután elkezdtél változni rájöttek hogy te nem vagy buta így inkább véget vetnek a kapcsolatnak.
2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!