Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos, tételezzük fel hogy van 1lány barátotok akivel nagyon jó a kapcsolatotok(szinte lány-fiú barátság mindent megbeszéltek egymással közel álltok egymáshoz) de érzitek vagy esetleg tudjátok is hogy a csaj belétek van esve(nem mondta meg hogy tetszel neki, de bizonyos módon jeleket küld hogy te kezdeményezzél) és talán többet érez puszta barátságnál és hát megszeretnéd neki mondani vele megbeszélni hogy te csak barátságot érzel akkor hogyan mondod meg neki?? egyszerűen kerek-perec megmondod neki vagy csak utalsz rá valamilyen módon hogy te nemszeretnél tőle többet mint barátság :?
2012. okt. 5. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

sehogy. a barátos szöveg iszonyat nagy szánalom.

Most képzeld el: Te vagy a lány, ott vagy nyakig szerelmesen, és a fiú meg hozzád vágja, vagy utal rá( tökmindegy), hogy legyetek csak BARÁTOK. kisgyerek a cukorkabolt előtt effekt. iszonyat rossz érzés ez, átéltem már, éppen ezért nem is alkalmazom. Sztem az egész "csak barátok" dologgal bele lenne kényszerítve a csaj egy nagy színjátékba. Ergo miközben szerelmes belém, el kéne játszania azt, hogy nem

2012. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nem létezik, hacsak az egyik fél homoszexuális, persze ez csak az én véleményem, de nem igen láttam még rá példát, idővel az egyik fél többet akar majd és akkor bizony jön a baj.. jobban járnál, ha elmondanád neki őszintén, azzal megelőznél sok későbbi problémát, csak kérdés, hogy el tudod-e neki mondani, annak ellenére, hogy biztos leszel benne, hogy ezzel fájdalmat okozol majd neki. Saját részről elmondanám neki, ezt látom a legtisztább megoldásnak.
2012. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kerek-perec megmondanám, szerintem az a legegyenesebb dolog.
2012. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy lány barátom, akivel kapcsolatban időnként van egy olyan érzésem, hogy többet akar, célzások, jelek, stb. Próbálok úgy csinálni, mintha észre sem venném ezt az egészet, igazából reménykedem is benne, hogy csak én értek félre valamit. Nem akarok megint egy többéves barátságot eldobni egy pár hónapos kapcsolatért. Előfordult már, többet nem kérek belőle.
2012. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hadd úgy,egyszer majd rájön hogy nem akarsz többet :)
2012. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!