Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a fiú aki az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú aki az életemet jelenti börtönbe került és most nem tudom vele tartani a kapcsolatot. Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet? :/

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy börtönbe kerülése előtt 3hónappal szakítottunk mert nem tudtunk veszekedés nélkül meglenni ...

Viszont még most is ugyan úgy szeretem.. És nem tudom meglátogatni mert nem küldött nekem kapcsolattartásit mert ő azt hiszi hogy nem is vagyok rá kíváncsi :/

A szüleivel nem tudom sehogy sem felvenni a kapcsolatot hogy szóljak nekik..

Teljesen tehetetlennek érzem magam...



2012. okt. 5. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
LOL, ez olyan jellemző, hogy a bűnözőket szeretik a leányok.
2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hmm.. hát csak az a baj hogy akit én szeretek másfél éven keresztül egy rossz húzása nem volt.. ahogy külön mentünk belement a rossz dolgokba..
2012. okt. 5. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

első ez aztán krva értelmes egy komment volt.....


kérdező.:


mért nem tudod felvenni a kapcsolatot a szüleivel?

Velük kellene beszélned,hogy te szeretnéd nagyon látni és szóljanak neki.

2012. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sehogy sem tudom elérni őket ... már rengetegszer próbálkoztam ... nagyon messze laknak tőlem többször mentem el hozzájuk nem voltak otthon több közösségi oldalon írtam nekik de még választ nem kaptam ...

lehetséges félnek attól hogy ha én felvenném vele a kapcsolatot akkor talán felzaklatnám..

de én úgy gondolom jót tennék neki.. biztos vagyok benne hogy szívesen látna!

2012. okt. 5. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Gratulálok a párodhoz!
2012. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de nem azért írtam ezt ki hogy ilyen választ kapjak !

Úgy gondolom hogy ezt inkább tartsd meg magadban!

Szerinted én büszke vagyok rá?! vagy örülök neki hogy ez történt? egyáltalán nem ! így is elég rossz passzban vagyok ! nem vagyok kíváncsi az ilyen kommentekre! Főleg úgy nem hogy senki nem tudja konkrétan mi áll a háttérben!

2012. okt. 5. 15:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ide az ember azért írja ki a kérdését, problémáját hogy felhasználható választ kapjon ami segítséget nyújt !!
2012. okt. 5. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod melyik börtönbe ment, akkor tudsz látogatóba menni, vagy te kérni kapcsolattartásit.
2012. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Látogatóba nem tudok menni mert kapcsolattartási nélkül még a bejáratig sem jutok el :/


Igen jó lenne ha tudnék én magam kérni kapcsolatfelvételhez szükséges papírokat.. Csak azt nem tudom hogy hogyan.. mert mindenhol rákerestem erre a megoldásra de nem írnak ilyesmiről sehol.. ezért fordultam ide ezzel a kérdéssel!

2012. okt. 5. 15:51
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert mindenhol azt olvastam hogy a bent lévő személynek kell kezdeményeznie a kapcsolatfelvételt !

De abban reménykedem hogy van mégis olyan lehetőség hogy kintről kezdjék a kapcsolatfelvételt..

2012. okt. 5. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!