Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ilyen zene? Mi a véleményetek erről a zenéről? Azért irtam ebbe a kategoriába mert a zeneszöveg témája a szerelem. Kort is irjatok


2012. okt. 5. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem speciel nem, de én ezt a stílust nem szeretem, szóval annyira nem vagyok mérvadó:)
2012. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem 21L
2012. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szimpla zene, több annál. Az ilyen zenéket nem szokás divatból hallgatni, aki meg nem érzi át abban meg nincs valódi érzelem. Én ha ilyen számot írhatnék páromnak, nagyon örülne neki és nem a zene stílusát nézné hanem a szövegét és azt, hogy szívből szól. Ez is jó szám:


http://www.youtube.com/watch?v=d-E6jZAH7U4

2012. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem a szövegről, hanem a zenéről kért véleményt, úgyhogy nem hinném hogy bárkit is minősítene az, ha nem tetszik neki.
2012. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
előzővel egyetértek,de kort nemirtál ám mind1 :)
2012. okt. 5. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor zövegről is kérek véleményt..
2012. okt. 5. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
én az 1es és 4es vagyok, 25/N
2012. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!