Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek, FONTOS! Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, FONTOS! Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomon, aki régebben nagyon bejött nekem. Persze, tudjátok milyenek az iskolai pletykák, hát el is jutott hozzá az info. Akkor meg is beszéltük, hogy ő nem akar velem rosszba lenni, de nem is akar tőlem semmit. Ez volt majdnem már egy éve. Aztán sokáig nem is beszéltünk, nem is szóltunk egymáshoz, nem is köszöntünk egymásnak (legalábbis én próbáltam nem észrevenni, mert persze, hogy kínos volt) Aztán úgy fél évvel később suliba félrehívott, hogy beszélgessünk már egy kicsit, és mondta, hogy nem jó, hogy rosszba vagyunk, és hogy már rég történt minden, felejtsük el. Az óta már javult a kapcsolatunk, de csak a szokásos "osztálytársam vagy" szintre. (tudni kell, hogy innentől kezdve akárki kérdezte, h érzek -e még vmit iránta azt mondtam hogy nem, gondoltam legalább mindenki elfelejti, csak az van, hogy azóta még mindig ugyanazt érzem iránta)

Aztán idén ugye új év. Már szinte tökéletesen ment az a bizonyos "elfelejtem" hadművelet, amikor észrevettem egyik közös óránkon, hogy bámul (2en a barátnőmmel ülünk egy padba, nem tudom pontosan kit is bámult, de 100%, h kettőnk közül valakit)a barátnőmnek van barátja már rég óta. Aztán nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, amíg ey másik órán is ugyanezt tapasztaltam (sajnos nem tudok következtetni, mert akkr is ezzel a bnőmmel ülök)

Feltűnt, hogy köszön, ha meglát, és ha vele vagyok egy elységben, akkor van, hogy valami hülyeséget (ilyen vicces szivatás feeling) kezd el mondani nekem, de nem várja meg, hogy reagáljak rá.

És még az furcsa, hogy olyan, mintha zavarban lenne a közelemben, de lehet, hogy csak beleképzelem, mert nem is tudom, ha ott vagyok valahol néha van, hogy elmegy onnan, de néha meg ugyanez hogy mond valami hülyeséget.

Igazán komolyan nem tudom, hogy mit kellene tennem, vagy reagálnom, mert még mindig szeretem, de nem akarom, hogy megint az legyen, mint korábbban. Örülnék, ha meggondolta volna magát.

Valakinek valami ötlete erre? Hatlmas segítség lenne.

Köszi előre is.

16/L Budapest



2012. okt. 4. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne éld bele magad, de barátkozzatok össze
2012. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gabee007 válasza:
Próbálj meg beszélni vele. Elevenítsd fel a múltat, kérdezd meg hogy most hogyan gondolja ezt a dolgot. Ha valójában tetszik ez a srác, ne hagyd el menni ;)
2012. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, mindkettőtöknek:) igyekszem;)
2012. okt. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!