Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejteni v küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni v küzdeni?

Figyelt kérdés

volt 1 hosszú kapcsolatom,amiben sok veszekedés és baj volt,viszont rendkívül heves és érzelmes is volt,a srác pedig megfelelő volt számomra minden téren.sajnos én szeleburdi voltam,amikor összejöttünk,aztán elég beteg lettem,ami teljesen megpecsételte a kapcsolatunkat,tulajdonképpen tök pszichopata lettem,mert görcsösen akartam az egészet,és képtelen voltam elengedni.igen.,tudom,undorító,sokszor még azt is mondtam neki,h megölöm magam,blabla.

végül teljesen katasztrófába torkollottak a dolgok,és össze is verekedtünk,azzal zárult a dolog,h "soha többet nem akarlak látni,sosem találkoztam hozzád hasonló elmebeteg csajjal" na igen,ez volnék én.

a kérdés az lenne,h fél év után kb szerintetek érdemes lenne megkeresni,megbeszélni a dolgokat?nem szeretek haragban elválni,és különben minden baromság ellenére borzasztóan szerettem a srácot,az első szerelmem,és eléggé zavar,h ez lett a vége...

köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 4. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt verdd ki a fejedbol!
2012. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van e értelme így felbolygatni a dolgot. Nekem is volt egy csúnya szakításom évekkel ezelőtt, de nekem eszembe se jutott, hogy beszéljek illetve rendezzem vele a dolgokat.
2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lépjél tovább,ne piszkáld a történteket.
2012. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd szegényt a fenébe, ne kínozd tovább!
2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából csak bocsánatot akarok kérni,nem újrakezdeni.
2012. okt. 4. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

A srácnak igaza volt,tényleg elmebeteg vagy.A "megölöm magam" és társai fenyegetésekkel mit gondoltál mire mész?Ez érzelmi zsarolás,arról nem is beszélve hogy rendkívül nyomasztó és ijesztő is.

Hagyd békén a srácot,valószínűleg szerencsés ha túltette magát fél év után az eseten,te pedig keress fel egy orvost mert ezt a viselkedést kezelned kell valahogyan ha nem akarod hogy a későbbi kapcsolataidban ugyanígy járj.

2012. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A srácnak így jobb lesz.

De, akkor is, ha csak a saját érdekeid nézed : fél év alatt már kicsit halványodott a szerelem. Még egyszer beszélni Vele, egyenlő lenne azzal, hogy feljön a múltból rengeteg szép- rossz kép. - megint idő, sok idő lenne kiheverni.

Méghozzá valószínű ha érzelmileg zsaroltad, esze ágába nem lenne még egy esélyt adni Neked. Amire Te most azt mondanád 'szó sincs Róla, nem ezért' - igazából jobban örülnél Neki, mint bárminek.

2012. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

persze tömörítve írtam a dolgokat.

az érzelmi zsarolás sajnos nála is előfordult,meg akarta ölni magát,mert szakítottam vele,kórházba is került emiatt

én pedig kezelésekre jártam,majdnem meghaltam a betegségben,szerencsére az orvosoknak köszönhetően ez nem következett be.

szóval,talán zsák a foltját.... de igazatok van,jobb nem beszélni

persze,hazudnék,ha azt mondanám,nem örülnék,ha összejönnénk újra,de az eszemmel már tudom,h a legrosszabbat hoztuk ki a másikból...sajnos

2012. okt. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!