Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a színes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a színes, vidám, szabad megjelenés, élet csajozás szempontjából? Lányok?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, ha partyarc vagyok, de csak lazán. Érdekes vagyok, érdekes, színes cuccokban járok, most pl szeretnék egy piros, vagy egy sárga, neonzöld övet. Levis farmert, színes pólókat. Egy vidám, színes laza vonalat szeretnék adni a mostani begyöpösödött, hétköznapi helyett.


Nem biztos, hogy tényleg ezen múlik, hogy érdekes-e az ember, de egyrészt én magam is szeretnék ebbe az irányba elmozdulni tehát ez részben a saját önmegvalósításom része is. Természetesen nem szeretnék bohócnak öltözni, inkább csak ilyesmi:

[link]


Ez a srác amúgy Chris a skinsből, az egész karakter fekszik nekem igazából, szóval...


Számít, ha színesebb, érdekesebb vagyok?

Vagy ilyen korban (22) már inkább az elegáns vonal felé kellene elmozdulnom? számít? lányok, nektek mi jönne be inkább?


Egy laza, aranyos srác, aki sikeres is azért az életben, vagy egy elegáns karóba húzott sznob arc, aki amúgy baromi unalmas?


2012. okt. 5. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:

És nem csak öltözködésre gondolok, hanem szinte bármire, a környezetemre, a szobámra, stb


[link]


[link]


Itt magyarországon nagyon sok ember vissza van fogva az önmegvalósításban, és egyszerűen annyira depressziós hangulatom van ettől az egésztől....

2012. okt. 5. 17:05
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, ha adok az önmegvalósításra, meg fognak találni azok az emberek akik szintén igénylik ezt a vonalat. De ha nem akkor sosem fognak észrevenni a szürke tömegben.


Na ennyi.

2012. okt. 5. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
hát 22 évesen már kicsit vissza kéne venned a színes cuccokból .lehetsz érdekes anélkül is hogy túlzásba ess a színekkel.
2012. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elegáns nem feltétlenül sznob és karóba húzott.


Attól függ melyik korosztályra hajtasz. Amúgy ha nem úgy nézel ki mint egy papagáj akkor szerintem tök mindegy, a színek jók mert jobb kedvre derítenek, ugyanakkor előny ha valakin jól áll az öltöny.


Olyan cuccokat hordjál amiben jól érzed magad. Viszont azt utálom, ha valaki nem tud az alkalomnak megfelelően öltözni. Tehát egy temetésre ne menjél már rikító színű övben, meg farmerban és egy színházba is tiszteld meg a színészeket azzal, hogy nem a laza életstílusodat képviseled, mert az röhejes mikor valaki foggal körömmel ragaszkodik az "elveihez" és deszkás cipőben megy az operába. Oké, hogy van egy stílusod, de igazából inkább stílusosnak kell lenni, azaz alkalomhoz illőnek. Ez csak az én véleményem.


27/N

2012. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, itt nem erről van szó, hanem arról, hogy lehordott unalmas cuccokban járkáltam eddig, amiket sosem szerettem igazán inkább csak megszoktam aztán ilyen bajtársi viszony fűzött hozzájuk. De ennyi.


Mostanában kezdtem el új ruhákat venni, néha megveszek nagyon szélsőséges darabokat és.... hát így születnek a mély szerelmek..

2012. okt. 5. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Á értem. Érdekes, mert egyébként én is ezt csináltam az utóbbi időben, lecseréltem a ruhatáram a régi megszokott cuccaimról, szép színes, nőcis cuccokra, meg vettem egy tonna sminkeszközt, így mindig öltözethez sminkelek. Mindenki hüledezik, hogy mennyivel jobban nézek ki, de nem miattuk csináltam, hanem mert bekattant, és most ebben érzem jól magam.


Megértelek, és jó dolog, csináld csak nyugodtan. Foglalkozzál magaddal, és akkor mások is fognak veled.


Semmi kivetni való nincs benne, és mivel jól érzed ettől magad, mások is jól fogják magukat érezni a környezetedben. De azért legyen egy határ, tehát mondjuk ne öltözz pride felvonulónak.


27/N

2012. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól teszed, ha kifejezed így is az egyéniségedet, mert így valószínűbb hogy megtalálnak a hasonló ízlésű lányok! sajnos tényleg a magyar fiúk, férfiak többsége csak ilyen szürke meg semleges színű ruhákat hord, ez elég lehangoló. van egy jó barátom, már bőven 30 feletti de csomó sárga meg narancssárga ruhája van, és mindig felderít már a látványa is! szóval hajrá, szerintem nyerő leszel!
2012. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!