Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen a szép nő? Éa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen a szép nő? Éa mivel lehet benneteket elcsábítani? A narancsbőr visszataszító számotokra? Műszempilla túlzás? Műköröm és ilyenek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Lány vagyok és le vagyok döbbenve! Komolyan léteznek még IGAZI pasik akik nem az olyan szilikonozott, agyon sminkelt, csontkollekciókra buknak?


De lám..vannak még csodák(az eddigi válaszokat tekintve). Pedig már kezdtem lemondani rólatok.

2009. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ki az akit te el akarsz csabitani...de csak azt tudom mondani ami minden kllaszik halivodi nyalas filmben elhangzik:legy onmagad. Altalaban az ilyen filmekben annyi hulyeseget latsz hogy legszivesebben lecsuknad a kitalalojat. De ezt az egyet jol eltalatak. Nagy igazsag. Es csak ez szamit.
2009. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
A műnők azért kelendőbbek az egyszerűbb férfiak körében, mert egyszerűbb őket megdugni, nem azért mert esztétikusabbak. Szerintem elenyésző töredékünk gondolja úgy, hogy egy műnő az vonzóbb egy természetesnél.
2009. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát! Megnézném butuska fiúcskák, hogy ti mikor dug*ok meg egy műnőt! Szerintem csak szeretnétek! Szerintem az nem ilyes kis pö*csökre bukik.Esetleg a guminő bukna rátok :-)))
2009. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Jó, akkor te vigasztald magad azzal, hogy aki nem szereti a műnőket az biztos kisp*csű, szétállúfogú, tetőtől talpig nagy gennyes pattanásokban úszó kis p*cs.


A valóságban nem így van, sőt. Egy műnőt sokkal egyszerűbb lefektetni, nyisd ki a szemed, ha úgy gondolod, hogy nem így van. A természetes nők sokkal vonzóbbak, megintcsak nyisd ki a szemed.

2009. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nem értem h mér vagy ekkora bunkó 17:17-es!! lehet h te is agyonszilikonozott, műdolgokkal teleragasztott csaj vagy, ezért irsz ilyeneket, de egyetértek a srácokkal, télleg gááz!!! örülök h vannak ilyen srácok,sajna én mostanság nem találtam ilyet!!az a gond h az ilyen srácok nem az én környezetembe vannak, itt minden arról szól, h ki mennyire álcázza saját magát!:(:( és helyes a gondolkodásotok, csak majd igyekezetek a gyerekeiteknek is majd átadni!!!:):):) és így van, ronda nő nincs, sem ronda férfi, csak eltérő ízlés!!!!!!!!!!! a műköröm sztem teljesen megengedett, ha kicsi és szolid, akk nincs vele gond, bár a nagy hegyesektől én is a plafonon tudnék lenni!!!!:D:D
2009. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen mű

minden legyen természetes

2009. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem visszataszító. Miért probléma az, ha valaki ad magára...

Nekem is van műkörmöm és festem magam, még sem nézek ki úgy, mint egy plázap*csa vagy cicababa. Sőt.. A jó ízlés keretein belül is lehet gondolkodni. A társaságomban lévő férfiak 99%-a azt sem tudja, hogy amit a kezemen lát, az műköröm.

De hogy a kérdésre válaszoljak, soha senkit nem zavart sem a körmöm, sem a hajam, sem a sminkem. Még a narancsbőr sem, engem annál inkább..

2010. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!