Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 év körüli pasik, ti kezdené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 év körüli pasik, ti kezdenétek 20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Persze, ha normális, értelmes lányról van szó, nem elkényeztetett, buta egyénről. Hobbijaimból, érdeklődési körömből adódóan ilyen korúakkal vagyok körülvéve, meg is tetszett egy férfi, ő 33, csak nem tudom, mit kezdjek ezzel. Lehet esély kapcsolatra? Ti hogy állnátok a dologhoz? Mert ha nem, akkor nem is őrlöm magam tovább feleslegesen, próbálom túltenni magam rajta. Köszönöm előre is a normális válaszokat! Szép estét mindenkinek.
2012. okt. 5. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én párom 35 múlt, én pedig a huszas éveim elején járok :) Szóval igen :)
2012. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet, hogy valakinek annyira nincs élete, hogy az okoz neki örömet, hogy olyan kérdésre válaszol, amire érdemi, releváns közölnivalója nincs, pláne úgy, hogy megkérték, a trollok mellőzzék a válaszadást? :) Mindegy, örülök, hogy körülbelül egypercnyi örömet sikerült lelned ebben, további kellemes időtöltést kívánok hasonló színvonalon! :)
2012. okt. 5. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves hülye pi.csa bármikor jöhet.
2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
32 vagyok, de gondolkodás nélkül és bármi lehet belőle. én tuti bevállalnám a dolgot még családot is lehetne alapítani, mára már a kor külömbség elfelejtett dolog, ez így is van helyén!! tehát mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31 vagyok, komoly, felnőtt gondolkozású 20 évessel persze hogy igen! Csak sajnos egyre kevesebb az ilyen.
2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat :) Második, nektek külön gratulálok!

Ismerem már őt, nagyjából hasonlóak vagyunk, mind gondolkodásban, mind érdeklődési körben, és talán érettségben is, olyan kis szeleburdi korához képest. Szerintem még gyerekvállalásból sem lenne probléma, ha odáig eljutnánk, ő 2-3 évig biztosan nem akarna gyereket, én pedig 2-3 év múlva már simán bevállalnám, ha arról lenne szó. De ez még a nagyon távoli jövő zenéje :) Tudom, hogy a korkülönbség, mint olyan már nem számottevően mérvadó, de attól még érdekel, hogy a mostani hasonló korú pasik hogy állnak a dologhoz.

2012. okt. 5. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, igen, tudom, hiszen az én generációmról van szó, ismerem őket, de én a neveltetésem miatt egy teljesen más közegben (is) mozgok, azért vagyok ilyen, amilyen :)
2012. okt. 5. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
ha szimpatikus, tetszik, akkor igen.
2012. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2012. okt. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!