Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok, és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, és nem tudom már elképzelni, hogy vonzónak találjon engem egy nekem tetsző nő. Mi lesz, így velem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha így elhagyod magad akkor leapaszt majd a kesergés meg az önsajnálat.Próbállkozz.
2012. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A próbálkozások meg voltak. Kesergés, önsajnálat megvan még mindig.
2012. okt. 5. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Békélj meg magaddal, és akkor más is szeretni fog.
2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért? Annyira nem nézhetsz ki rosszul. Ha gondolod, küldj képet privátban, és megmondom a véleményem. :)

De biztos fogsz amúgy találni valakit, akinek bejössz, kedvelni/szeretni fog Téged! Csak gondolom most csalódás ért, és nehezen tudod elképzelni. :(

2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el! Akkor biztos összejön.

Persze a "nekem tetsző nő. " alatt azt is lehet gondolni, hogy túl válogatós vagy Nem minden a külső. Sőt!!!!

2012. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás
2012. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel énis ugyanígy vagyok, csak nőben. :D
2012. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
küldj képet priviben, ha gondolod el is mondhatod részletesebben, hogy mi a baj :)
2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fú, ezzel én is így érzek, reménytelenül rondának látom magamat folyton és emiatt már az utcára sem szeretek kimenni, nem is volt még barátnőm és elég sokat csúfoltak lányok, fiúk egyaránt a nagy orrom miatt, meg úgy alapból nem vagyok jó pasi és még a húgomék is folyton lerondáznak. Nekem ez nagyon fáj és érzékeny vagyok a külsőre, szeretnék jó pasi lenni, de már kedzem belátni, hogy nem tudok sokat változtatni, valószínűleg örülhetek, ha valaha is lesz olyan kövér lány, aki elfogad, ez is nagy jutalom lenne már a számomra. Úgy érzem én vagyok a világ legrondább fiúja. :(
2012. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!