Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy bűntudato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy bűntudatom van, mert többször ránéztem egy nekem tetsző fiúra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kerdes de megis ezt erzem. Nem szoktam buliba jarni, de most voltam es akaratlanul is mindig ra neztem...

Legyszi normalis valaszokat irjatok.


2012. okt. 1. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége nem haragszik meg, ha ránézel, szal ennyi még talán nem gond.
2012. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? ha az embernek tetszik valami, azt megnézi,akár többször is-ennyi.
2012. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi baj azzal, ha megnézzük azt, ami tetszik. Egyszerűen csak értékeled a szépet, ennyi.

De amúgy miért van emiatt bűntudatod? Van közbe barátod és emiatt érzed magad rosszul, mert másokat is megnézel, vagy hogy érted?

2012. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező szerintem az a tipikus önbizalomhiányos retek.
2012. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Az előző válaszadó meg csak simán retek... szerintem az előbbi jobb , mert abban van némi intelligenciahányados is....
2012. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!