Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindkettőnknek ugyanaz a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettőnknek ugyanaz a fiú tetszik. Segítseteeek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, akivel egy iskolába járok, rajtam kivül 200 csajnak bejön. Megmutattam a legjobb barátnőmnek, aki az osztálytársam és persze hogy neki is bejön xd Eleinte mindig róla beszéltem, aztán ő is elkezdett mindig róla beszélni, már neki is nagyon tetszik. NAGYON! Nekem lehet, hogy összejönne a dolog a fiúval, nagyon aranyos és ahh nagyon tetszik :)) NEM tudom mit csináljak? :/

15/L



2012. okt. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek bejön rajtad kívül, akkor nem baj, ha összejössz vele. Ha az lenne, hogy mondjuk csak neked meg a barátnődnek, akkor meg vagy megbeszélném ezt vele, vagy úgy is ráhajtanék.:D Végülis nem egy pasi fogja eldönteni, hogy milyen a barátságotok.:)
2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csajok háborúja, i.e.2900-ban, Egyiptomban a nők ilyenkor kisebb tőrökkel megvívtak és aki győzött azé volt a pasi!
2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. xdddddd köszönöm, elgondolkozok rajta én is..xd
2012. okt. 5. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, mivel egy pasi tetszik többnek, a logika alapján döntsön a fiú! Esetleg, ha több csajnak tetszik, több pasi, akkor ott van a sorsolás, vagy az izgalmasabb próbálgatás! Idő van mint a tenger! Hjajjj, az élet szép! :)
2012. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked tetszett hamarább, nem a barátnődnek. az ilyen lány nem nevezhető barátnőnek,vedd már észre.főleg ha ráhajt majd később is a pasijaidra. hogy tudsz olyannal barátkozni aki szívesen elvenné azt aki neked kell? aztán 2 hónap múlva itt fogsz sírni hogy megcsalt a pasim a legjobb barátnőmmel, mit tegyek? -.-
2012. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az, ha odaállsz elé, és megkérdezed, hogy szerelmes-e valakibe, vagy beléd.
2012. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!