Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti meddig tepernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti meddig tepernétek egy lánynál?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy ha egy lány vissza utasít még meddig akartok tőle valamit? tudom hogy egy k.rvát otthagynátok de pl. ha egy kedves,aranyos lány...? vagy azonnal elszállna a bátorságotok?

2012. okt. 5. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy szállna el.Ha látom,hogy van esélyem harcolok még.De van egy határ ahol már azt mondom most már minek?úgy se lesz semmi...
2012. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A bátorság nem!, az akarat igen!
2012. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semeddig, mert kb. 30mp alatt eldönti hogy akar-e bármit is (kapcsolat, szex, stb).
2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Mondjuk azért az nem kegy ha egy lány szeret egy fickót.

Ez csak egy helyzet.Keress másik csajt!

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves aranyos lánynál ritka ha azonnal leráz valakit, amúgy először gagyi módon próbálkoznék ami valószínűleg nem jön be majd, de ilyenkor megkerülöm és használom a jó módszert ami már beválik

20/F

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nálam az egyik srác 5 évig próbálkozott, pedig világosan a tudtára adtam hogy nem lehet semmi közöttünk, de nem adta fel.
2012. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"A bátorság nem!, az akarat igen!" - Ezzel maximálisan egyet tudok érteni. Ha úgy alakulnak a dolgok akkor én kezdeményezni szoktam, ha negatív a reakció akkor hagyom a dolgot, majd próbálkozom másnál. Azért kedves, aranyos lányokból is vannak szép számmal.
2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VVMMvvmm ***** válasza:
Hatos kommentelő!És mi lett a dolog vége?
2012. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feladnám... még az első elutasítás előtt.
2012. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!