Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor (hát én úgy érzem) túl jó vagyok egy lánynál (de nem a visszafogott vonalban) úgy dönt, hogy letilt a facebookon?

Figyelt kérdés

Múltkor hülyéskedéssel köszöntünk el, szinte nevetve egymástól, reggelre meg már láttam, hogy le vagyok tiltva.

Jó, kicsit perverz dolgokról beszélgettünk, de ő ugyanúgy benne volt ahogy én. Most ez megoldás, hogy letilt?


Shitteszt?


Tudom, a facebook nem az élet, de a lányok nagyon durván kapcsolatgatnak így a kapcsolataik között. Mintha gyümölcsöt válogatnának.


Rossz érzés, mert ő is benne volt a játékban. Tudom, hogy barátja van, de most ez megoldás? (évfolyamtársak vagyunk az egyetemen)


2012. okt. 1. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul az első héttől fogva nagyon jóban voltunk. Most így ezek után a szemébe se tudok nézni. nagyon rosszul esik.
2012. okt. 1. 21:38
 2/9 A kérdező kommentje:
arról meg nem tehetek, hogy kanos vagyok.... ha nem egy r.banc a csaj akkor csak rajta múlik mennyit enged... nem?
2012. okt. 1. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye, ilyenekkel ne foglalkozz. Én ha látom valakin hogy már nem akar foglalkozni velem onnantól leszarom az embert, ő döntött így, akkor nem fogom visszanyalni magam.

Elhiszem, hogy idegesítő, a legjobb az lenne rákérdeznél.

2012. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

óóó hát persze, te nem tehetsz arról, hogy kanos vagy, de fordítva egy lány meg tanulja meg visszafogni magát-.- barom

bocs, de ez elég szarul jött így le...


különben meg lehet az is, hogy ő is érezte, hogy messzire ment a barátja mellett, így inkább letiltott, mert bűntudata lett, hogy mással ilyenekről beszélget

2012. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rosszul esik. Lehet, hogy nem is foglalkoznék vele, ha nem törölt volna le, ma pl eszembe nem jutott volna írni neki, de pont néztem, hogy szürke a neve amikor kerestem mástól egy üzenetet, és elég szar érzés volt.
2012. okt. 1. 21:42
 6/9 A kérdező kommentje:

Olyan lánnyal nem járnék soha, aki minden sráccal ezt csinálni. Előbb utóbb félre fog lépni.


Akkor már inkább ne válaszoljon, vagy írja le, hogy bocs barátom van, ne beszéljünk ilyenekről.

2012. okt. 1. 21:43
 7/9 A kérdező kommentje:
*csinálná
2012. okt. 1. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
megijedt esetleg, hogy jól elvagytok, ilyenkor az első reakció nem az, hogy tiszta fejjel gondolkodom... neked egyszerűnek tűnik, de nem az
2012. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rá lehet valahogy venni, hogy visszavegyen? (amúgy nem egy lány csinálta velem ezt. Van egy két olyan, aki letilt, de nem bírja elviselni, hogy nem látja miket írok a közös csoportba, ezért felold, de nem jelöl vissza, és ott oltogat a többiek között)


De olyan is aki teljesen elvágta velem a kapcsolatot, pedig az elején kedves volt.


Szinte mindig lányok.....

Esélyt sem adnak arra, hogy kialakuljon egy normális viszony, vagy az elrontott dolgokat helyrehozzam.

2012. okt. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!