Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

ha szeptember óta szemez 2 diák, jó csaj-jó pasi és a srác nem megy oda valamiért


mi járhat a lány fejében?

20 évesek vagyunk


2012. okt. 5. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az hogy "Úristen menjek oda?Odamegyek.Nem mégsem.Nemtudom mit tegyek.Várom hogy idejöjjön vagy menjek oda én?"

Rosszabbik eset:"Miért bámul ez folyton engem?"

Elsőnek nagyobb valószínüsége.

2012. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a lány fejében mi járhat?

nem a lánynak kell odamennie

mit gondolhat a lány?

2012. okt. 5. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

ez járhat a lány fejében:

.."Úristen menjek oda?Odamegyek.Nem mégsem.Nemtudom mit tegyek.Várom hogy idejöjjön vagy menjek oda én?"


próbáld meg értelmezni a választ, te jó pasi...

2012. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MadameViciouse ***** válasza:

Ha valaki folyamatosan bámul, feltűnően, sokáig és sokszor akkor már idegesít és legszívesebben megkérdezném mi a franc olyan érdekes rajtam.Nagyon nem szeretem ha minden mozzanatom figyeli valaki.Sajnos mai napig van rá példa.

Inkább jönnének oda és elmondanák ha tetszem, ahogy más férfiak.Akkor elmondom, hogy van párom és szeretem, de azért kedves tőle stb stb.

Ha szabad lennék és tetszene a srác akkor akármi alakulhatna.Feltéve ha nem csak bámul:D

2012. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!