Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy fogyatékos fiú,aki halálosan szerelmes belém.Nem csúnya,és általánosságban lehet vele,normálisn is beszélgetni.

Tetszik,is meg Félig szeretem,félig sajnálom.

Szokot venni,csokikat Nekem....Mit tegyek Vele? Hogy lenne magánéletünk,a fiú ki sem léphet.egyedül az utcára.


2012. okt. 5. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ha igazán szereted, akkor van értelme

ha csak kipróbálod, de mégsem működik, irgalmatlanul belegázolsz szegény lelkébe

2012. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most nem a bunkóság helye de szerintem jobb számodra még egyszer mondon számodra ha távol maradnál tőle mert nagy problémák lehetnek belőle
2012. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak ott lesz a baj,ha rájösz,hogy ez nem megy tovább,de ő olyan szinten ragaszkodik majd,hogy inkább öngyilkossághoz próbál majd folyamodni... Tapasztalatból mondom...
2012. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele és ennyi. A szánalom nagyon rossz alapja lenne egy párkapcsolatnak.
2012. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szimpátia vagy empátia.
2012. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki esélyt, így lesz szrintem a legjobb mindkettőtöknek, mert részedről úgyse lenne egy igazi kapcsolat.
2012. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!