Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Adjak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt neki? Sajnálatból?

Figyelt kérdés

Én elszakadtam a nagy szerelmemtől.Sok értelmetlen dolog miatt.

Legközelebb jövőre láthatom.És akkor talán,újra kezdhetjük.Vagy nem.Mindenesetre sokat gondolok Rá.

De most megismerkedtem egy fiúval,nagyon szerelmes belém állítólag.De nem szép,és fogyatékos is.Nagyon ragaszkodik hozzám.És

arcra,hasonlít a volt barátomra.És a volt barátom szerelmét vetítem rá.Rossz dolog.

Én a volt barátomat keresem benne,és nagyon jól elvagyok vele.Pedig én művésznek,ő szakácsnak tanul.

Ő rajong értem,egy lány szerelmes bele,de ő csak értem rajong.Amúgy magányos

Nem csúnya,és lehet vele komolyan beszélni.De a világért se bántanám meg.Tegnap már komolyan sírtam.Nem tudom mi lesz.Most még csak udvarol,de már csókolozni,szexelni is akar.

És Én,nem.Mi legyen? Van normális megoldás?


2012. szept. 22. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
sajnálatból senkinek se adjál esélyt.
2012. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, adj neki egy esélyt: egy esélyt arra, hogy boldog legyen egy olyan lánnyal, aki tényleg szereti. De az nem te vagy, ez a kérdésedből világos.


24/N

2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval!!!!
2012. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
sajnálatból soha. és sajnálatból együtt sem szabad maradni senkivel amit gyakorta elkövetnek az emberek!
2012. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnálatból ne
2012. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó oké.Sajnálatból ne.De nem akarom megbántani.

Én sosem utasítok el,senkit.Azt akarom hogy boldog legyen.Bár Ő azt mondta,Ő nélkülem élni se akar...Olyan rossz ez.Prólbáltam összehozni azzal a lánnyal,aki szereti,de elutasítja.Szenved az a lány,mert a fiú nem akarja,szenvedek Én,mert nem akarom a fiút.A fiú meg azért szenved,mert Én nem azt adom amit Ő akar....

2012. szept. 22. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnállak de akkor is meg kell mondanod neki hogy te nem 'úgy' szereted!:S Mondd meg és kész! Hidd el egy idő után ő maga fogja belátni hogy igazad volt!
2012. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mindenképp adj neki egy esélyt, ha nagyon szeretne veled boldog lenni akkor légyszi próbáld meg, lehet hogy teljesen megszépítené az életedet, és boldog leszel vele sokáig. Ha tényleg nagyon kedves, jófej veled akkor hiba lenne, ha elutasítanád egy esély mindenkinek jár. Amúgy miért fogyatékos?
2012. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!