Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni hogy ne érezzek semmit?

Figyelt kérdés
Se jót se rosszat se hiányt [főleg azt ne]. Semmit az ég világon mint egy gép. Vagy csak gyűlöletet. Normális válaszokat köszönöm.[idióták kíméljenek nem vagyok abban az állapotban.]
2012. okt. 5. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Pl. ugorj le a nyolcadikról.
2012. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ahogy haladsz előre, és a fájdalom kezd múlni, űr veszi át a helyét. Nem fogsz érezni semmit, csak azt, hogy vagy, de hogy miért, azt nem tudod. Nem leszel se boldog, se szomorú, egyszerűen nem lesz érzésed. Aztán, hogy ebből ki tudsz-e lépni, már csak rajtad múlik. Utána majd jön a gyűlölet.
2012. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

kétféle megoldás létezik:

vagy tényleg géppé válsz és beleásod magad a munkába

vagy valami olyan emelkedett spirituális lelkiállapotba hozod magad, amit tested-lelked megnyugtatja

én személy szerint a másodikat ajánlom, például keresd fel a helyi buddhista meditációs központot, végezz relaxációs gyakorlatokat, olvass sokat!

2012. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sivár lenne az életed!

Én most ugyan nagyon rosszat érzek, mert egy órával ezelőtti szakítás után kisírt szemekkel ülök itt és pötyögök neked,de ez is érzés és hozzá tartozik az élethez.

Nem lehet jó gépnek lenni. Légy hús-vér ember sok sok érzelemmel. Ettől lehet boldog egy ember, vagy nagyon szomorú.

2012. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj az élet nem áll meg és lesz ez még jobb is :) és ezt úgy mondom neked, hogy jelenleg nekem se valami fényes a kedvem
2012. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amikor érzed, hogy az érzelmeid ellened fordulnak, akkor már azt kívánod, bárcsak ne lennének. Az az állapot, amiről beszélünk, viszont félelmetes. Volt részem benne, és azzá változtatott, aki most vagyok. Ez most jó, vagy sem? Nem tudom, de nem is érdekel. Boldog vagyok, és nincs szükségem senkire. :)
2012. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
engem felemészt ez már. Már lassan azt kivánom bár ne tudnék szeretni. Pedig kivülről nézve semmi rossz nincs a helyzetben. Viszont inkább lenne vége valahogy ennek. Vagy halállal vagy gyűlölettel.
2012. okt. 6. 00:14
 8/21 anonim ***** válasza:
ne mondj ilyet, ne add fel az életed
2012. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Már rég feladtam. Az amiért élek az annyi hogy rosszat tennék neki vele ha meghalnék.
2012. okt. 6. 00:17
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Idd le magad és ugorj le egy hídról.
2012. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!