Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy leszbikus vagyok? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van barátom, de úgy érzem, hogy egy lányt sokkal jobban tudnék szeretni, mint öt... ez normális?? Vagy most leszbikusnak számítok?? Egyébként a smárolást is lányokkal sokkal jobban élvezem, mint fiúkkal.

2012. okt. 5. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Így már csak bi lehetsz maximum, ha teljesen leszbi lennél, akkor undorodnál a férfiaktól kb.
2012. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a smárolást is lányokkal sokkal jobban élvezem, mint fiúkkal."

csak lazán, szoktál smárolni fiúkkal, lányokkal, mikor hogy, és 15 évesen? hát ezt nem leszbikusságnak nevezik hanem vmi másnak, hadd ne mondjam ki a nevét. még ha egy fiú és egy lány lett volna még talán-talán, de több is...

2012. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért nem volt olyan sok lány az. csak kettö. azért nem smárolok végig mindenkit, akivel az utcán összefutok.
2012. okt. 6. 00:10
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

A leszbikus csak a csajokat szereti.

Te biszex vagy.

De leginkább egy kis prosti csíra.

2012. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
nyilván az vagy, ebben a szabad világban már mindenki az, kivéve a cigánylányokat, hadd szaporodjanak ők tovább...
2012. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy biszexuális vagy, és mivel lányokkal jobban élvezed a smárolást, lehet, hogy később már csak a lányokhoz fogsz vonzódni (saját tapasztalat ;).

18/L

2012. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért csókolóztál azokkal a lányokkal? Csak szórakozásból? -.-
2012. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem énis bisex vagyok mert a barátnőimet csak ugy néha fogdosom meg egyszer egy csajjal majdnem smároltam meg ilyenek fiúval is eltudom képzelni ....írj rám!!
2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha a fiúkhoz is vonzódsz, de közben egy csajjal is élvezed a csókot és úgyérzed hogy tudnád szeretni akkor tényleg lehet hogy biszex vagy. És szerintem abszolút normális. :) Ne aggódj miatta, majd kialakul!;) Nekem az egész úgy indult hogy egészen 16 éves koromig azt hittem hetero vagyok. Volt is pár pasim de egyik iránt sem éreztem semmit. Nem igazán szerettem ha ölelgetnek, vagyis inkább kelleemtlenül éreztem magam. Aztán úgymond besétált az életembe egy csaj akibe szépen lassan beleszerettem. Akkor jöttem rá hogy mindaddig miért nem voltam egy pasiba se szerelmes. Mára már énis úgy vagyok vele hogy inkább járnék csajjal, és sokkal izgatóbbnak találom lányokkal a csókot, és bármi mást. :)

17/L

2012. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!