Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít az öltözet ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

gondolok itt cipőre, nadrágra elsősorban, kiegészítőkre, milyen táskám, milyen övem van. Milyen kabát, milyen pólókat hordok, megfelelően van-e belőve a méret, vagy csak lógnak rajtam mint valami szerb hajléktalanon.


Van olyan szituáció, hogy a fiú számotokra külsőre és személyiségre megnyerő, de annyira rosszul és igénytelenül van felöltözködve, hogy az visszataszít benneteket?


Szóval számít a ruha?


Arra is gondolok itt, hogy a srác mondjuk rossz anyagi helyzet miatt kénytelen olyan ruhákat hordani, amelyeket nem szeret annyira, és ez visszahat az egész személyiségére, sőt, szinte zavart kelt, mert nem érted miért nem olyan ruhát vesz fel amilyet... hiszen az ami rajta van nem illik hozzá, és annyira szétkopott (cipő, farmer) hogy nem is mernéd ruhának nevezni.


Szóval?


2012. okt. 6. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Tök átlagosan legyen, csak ne legyen 3 napos borostás, mert abból azt szűröm le igénytelen. De hogy lásd mennyire a belső számít tényleg egy-két lánynak, elmondom 3 éve vagyunk együtt.
2012. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

(saját tapasztalat: én abban a cipőben járok amit felvázoltam, szóval nem nagyon vásároltam jó ruhákat, és amíg nyáron elvoltam a new-yorkeres menő könnyű szerelésemben és a converse cipőmben teljesen nyitott volt felém mindenki, de ahogy kénytelen lettem felvenni a szétkopott kinyúlt, eleve nagy kifakult farmeremet és noname barna kirándulócipőmet, ami baromira nem illett semmihez, és a rossz pulcsijaimat valahogy visszafogottabbak lettek velem kapcsolatban az emberek.... :S


Most vásároltam egy bőrkabátot (tervbe van véve egy levis farmer is) és ahogy abban a kabátban végigjöttem a suli felé, rögtön mindenki előre köszönt, teljesen más hangemben mint amikor a csöves cuccokban jöttem ugyanígy.

Szóval én úgy látom, hogy nagyon sokat számít.)

2012. okt. 6. 16:24
 3/11 A kérdező kommentje:
első: a külső tulajdonképpen a belső kivetülése.
2012. okt. 6. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem igaz. Én is csinosan öltözködöm, és elég lányosan manapság, közbe senki nem mondaná meg hogy a headsetemből náci zene szól, és legbelül meghalok a fájdalomtól....
2012. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha te csajozás miatt veszel ruhát, nem magad miatt, és mert szerinted ezt szereti majd meg a lány, akkor mind2-ket leír ez a kis eset...
2012. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Magam miatt veszem a ruhát, de úgy érzem a rossz öltözködés is nagyban kihat a szerencsétlen nőügyeimre...
2012. okt. 6. 16:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Túl sokat írtam a kérdéshez sajna... mégegyszer meg nem tudom kitenni.
2012. okt. 6. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, legyél abban ami neked jól áll és jól érzed magad. Ennyi..csak a csaj téged szeressen, ne a ruhát, meg annak az árát majd
2012. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán számít az, hogy milyen ruhát vesz fel a pasim. Annyi, hogy ne legyen szakadt a pólója, a zoknija és kész. Na meg valamennyire látszódjon a ruhákon a stílusa is.

Utálom a piperkőc, divatos pasikat.


Jó néhány pasival randiztam már, egy volt ruha ügyben emlékezetes számomra: a srác lógós pulcsit vett fel (2x nagyobb, mint ami kellett volna), szakadt sportcipőt és valahogy amikor megláttam elment a kedvem is tőle, mert az jutott eszembe, ha randira ilyen ruhát vesz fel, akkor milyen ruhában jár otthon? :S :D Úgyhogy azért icipicit adjon magára az illető, de nem kellenek márkás cuccok. Turiban vett olcsó ruhák is lehetnek nagyon klasszak véleményem szerint ^^


23/L

2012. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon. A stílus, a jó méret, minden. Egy régi, megkímélt darab is lehet szép. Mosd normálisan, akkor nem lesz kinyúlt, kifakult. Nekem van 10 éves pulcsim, (igaz, drága volt), de pont úgy néz ki, mint amikor megvettem, színe, formája ugyanaz, nem bolyhos. Ha ápolod a cipődet, 5 évig az is cipő és alig látszik a használat rajta.

Az persze látszik, ha rosszul érzed magad a ruhádban, azért elutasítóak veled szemben, mert nincs ilyenkor önbizalmad sem.

Szóval: tartsd karban a ruháidat, vigyázz rájuk. Inkább legyen kevés, de jó minőségű darab. Nekem is van Tescós pólóm, nem az ár számít!

2012. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!