Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már így magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencsilány14 kérdése:

Ti éreztétek már így magatokat? (lent)

Figyelt kérdés

Van amikor (általában 2-3 szor egy hónapban) hogy aznap minden idegesít pl:Ha a közelemben beszélgetnek,járkálnak vagy kérdeznek tőlem valamit,de ez nem csupán ien egyszerű rosszkedv hanem ienkor annyira agresszívenek és dühösnek érzem magam,hogy mindenkit le üvöltenék legszívesebben.(oknélkül)

14 lány



2012. okt. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h akkor jön meg ? Úgy tudom h akkor agresszívabbak a csajok ...
2012. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció előjele...


nálam is van ilyen.. én akkor közveszélyes vagyok.. mert akkor ütök és üvöltök...

2012. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó, akkor pár napra szájpecek meg kikötés... :D


nekem is van ilyen időszakom, pedig nem is vagyok nő :) bár én nem üvöltök, egyszerűen csak nép írthatnékom támad, de azért vissza fogom magam :)

2012. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én olyankor a barátomat kötözöm ki. :)

Na jó, máskor is előfordul. :D

2012. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Drek..:D


Na húzz a pitsába..:D

2012. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez puszta antiszociálisság. Én annak tudom be, hogy valamilyen környezetben nem vagy elégedett magaddal vagy magányos vagy (emberek között is lehet, párkapcsolatban is lehet, nem ettől függ). Illetve valamilyen környezetben rendszeresen szorongsz.


Nekem a rendszeres sport (főleg futás) ezen jelentőset tud javítani, pláne, hogy magamra irányul az az energia (kitartó erőfeszítés) amit a mérgelődésem emésztene fel egyébként, így kiegyensúlyozottabb és semlegesebb tudok maradni nap közben. Gondolom most egy pcsnek tűnök, mint Songoku :D de tényleg így van.

2012. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy besokall az ember, mindenkivel előfordul.
2012. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor a nővéremnek mindennap folyamatosan megjön? :S
2012. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!