Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Már nagyon nehéz.

Figyelt kérdés

Olyan embert szeretek, akit nem lenne szabad, de minden nap látom őt. Egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejemből, a napom 80%-át ő tölti ki. Már 2 éve szeretem reménytelenül. Lassan beleőrülök! Már sokmindenkit utasítottam vissza, mert miért csapjam be magam, és a másik személyt, ha belemennék egy kapcsolatba?

Annyira kész vagyok idegileg. És még 2 évig majd' mindennap fogom őt látni.

Segítsetek!:(


2012. okt. 6. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
és ezt elmondtad már neki?
2012. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem járnék jól, ha elmondanám neki. Történetesen, ő egy tanár, akinek családja van..

Elfelejtettem odaírni a kérdéshez, hogy 17éves lány vagyok.

2012. okt. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!