Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy pasi remeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi remeg ölelésnél?

Figyelt kérdés
Volt párommal találkoztunk ismét...ölelkeztünk,simogatott,és úgy remegett....dobogott a szíve 1000rel . ennyire kívánhatott,vagy szerelmes lehet ? Lehet hülye kérdés,de nem tudom most melyiket jelentheti.vagy mindkettőt?
2012. okt. 6. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy elbaltaztad eleted nagy szerelmet:)
2012. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon oda lehet érted, az biztos.
2012. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
még ha én baltáztam volna el :( 4évig voltunk együtt.és 1csaj miatt szakított,bár nem mondta meg nekem.később összeakart jönni,amikor már volt valakim.nemet mondtam,összeköltöztünk a másikkal.de hiányzik,már párszor taliztunk,az ölelés az utóbbi volt.és nem tudom,mit érezhet pontosan még :( pedig elvileg most is van valakije.bár kis fiatal csaj,és alig taliznak,szóval kb semmi ez.de ezt sem tőle tudom....annyit mondott,hogy basszus bárkinek ellen tudna állni,csak nekem nem ....
2012. okt. 6. 23:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hm....ez azt jelenti,hogy még mindig vonzódik/akar téged. Szóval ha akarod még a pasit biztos,hogy vissza tudnád kapni.
2012. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Kanos volt
2012. okt. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vagy izgult hogy lebuktok... ne tartson több vasat a tűzbe, ha nem megy neki...
2012. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Tremoros vagy sima Parkinson.
2012. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
volt szájrapuszi is.nagyon jóó volt.rákérdeztem hogy hiányzok e neki,gondol e rám? azt mondta,igen szokott rám gondolni.4évig együtt voltunk,persze hogy vmilyen szinten hiányzok neki.utána voltak sms váltások,írtam neki,hogy összezavar,és hiányzik.írta hogy épp írni akart nekem.hogy az ő hibája volt,ne haragudjak.nem szabadott volna,ami köztünk volt,lehetetlen elfelejteni,de a mait elkéne,stbstb...irtam neki,ez miért olyan nagy baj neki?nem volt semmi érzelem benne?írta hogy nem baj.érzéketlennek tűnt?ne haragudjak,nehogy azt higyjem csak rámakart mászni,mert nem így van! írtam neki,ha még vannak érzelmek,meg is maradnak!egy ideig lehet titkolni,de találkozáskor mégerősebbek!szólj ha nem így van!erre már nem kaptam választ mert ment edzeni.vagy hallgatás beleegyezés :) stbstb.... több mint 1éve vagyunk külön....de úgy érzem eddig bírtam nálküle :( mit tennétek a helyemben?
2012. okt. 7. 08:56
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg Parkinson kóros.
2012. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
jaaj,sosem volt remegős....a hülye válaszokat mellőzzétek,köszi :)
2012. okt. 7. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!