Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel lehet vagy kivel szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel lehet vagy kivel szoktátok megbeszélni a nagyobb gondjaitokat, ha nincs kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Most érzem nagy szükségem lenne valakire aki megért és igazán szeret és ezt ki is mutatná felém...:( de már lassan 1 éve nincs ilyen ember melettem és ezek olyan bajok ahol nem elég egy barátnő:(

szeretném már elmondani valakinek a bajaimat és sírni neki de tudni, hogy mellette biztonságban vagyok...:(

vágyom már valakire de mostanában ez sem jön össze ezzel is csak tetézve a gondjaimat:(

szóval....ti kivel tudjátok megbeszélni a "privát" problémáitokat, ha nincs pasitok/barátnőtök?


2012. okt. 7. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már egy éve vagyok "pártában". nem jó, de megpróbálom kibekkelni. Van egy előnye is: nincs vita, nincs veszekedés. A féltékenység viszont nagyon is dominál. Mindenkire féltékeny vagyok.
2012. okt. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kivel? Senkivel. Általában úgy oldom meg ezeket a dolgokat, hogy nem vonok be senkit. Nem egy kérdésben hülyének is néznének, úgyhogy jobb így. Szívesen meghallgatok bárkit, és segítek, amennyire tudok. Kaptam már eleget az élettől, némi tapasztalathoz hozzájutottam ezáltal. Ha valakin segít ez, akkor legalább tudom, hogy volt értelme:) F
2012. okt. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kapcsolatom,már évek óta.

De van egy barátom.Mindent elmondhatok neki,órákig szoktunk beszélgetni!Tökéletesen megértjük,és segítjük egymást.Nekem ő a lelkitámaszom.

De most kicsit dilemmában vagyok,mert a múltkor amikor fogtam a kezét,akkor úgy éreztem több is lehetne köztünk,de ezt nem merem elmondani,mert félek oda lenne a barátságunk.

Ő 28/F Én 27/N

2012. okt. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senkivel.
2012. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek :)
2012. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diablo22 válasza:
Legjobb barátnőmmel... :)
2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vicc nélkül mondom, hogy velem meg lehet beszélni:) Persze megértem ha ezért leszóltok, de tény, hogy megértő típus vagyok:)
2012. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
apukámmal, legjobb barátnőmmel
2014. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!