Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Előző héten vesztettem el a szüzességem. Nem így terveztem, még várni akartam, de ott másképp láttam...

Nem védekeztünk, kb. 2 percig (vagy még addig sem) tartott az egész, mert nagyon fájt. Nagyon véreztem is...

Nem ment el bennem. Meg nem volt bent sokáig. Így ugye nem lehetek terhes? Azóta nem voltunk úgy együtt, mert megmondtam neki, hogy gumi nélkül soha nem fogom...

Normális válaszokat!


2012. okt. 7. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs sok esélye, de máskor ne legyél ilyen buta.
2012. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem? DE bizony, lehetsz terhes. Az elovaladek is tartalmazhat spermiumot, az a 2 perc pedig pont eleg egy ivarsejtenek befutni a celba. Nagyon keves ra az esely, de veletlenek sajnos vannak. Nem tudom hany eves vagy, de egy 72 oras tabi erosen taccsra vagja a szervezeted par honapra, ugyanakkor jobb, mint a gyerek, vagy az abortusz. En azt javaslom szamolj utana, hogy lehetett-e peteeresed, ha igen azonnal vegyel be egy 72 orasat. Ha viszont tavol van, tehat vagy most kene megjonnie, vagy eppen elmult, akkor en a helyedben inkabb csak imadkoznek.
2012. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Nem volt előváladék szerintem. Ahogy kiszámoltam pont egy nappal a peteérés után történt.

2012. okt. 7. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Nem értem, hogy egy taknyos kis libának minek kell széttenni a lábait, ha még olyan alap dologra sem képes figyelni, hogy védekezni kéne.
2012. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátom jóval idősebb nálam. Azt mondta, hogy a volt barinői sem lettek terhesek... Pedig ő mindig így csinálta. Ő mondta, hogy ettől nem lehetek terhes.
2012. okt. 7. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
na akkor a kanodnak vegyél egy biosz könyvet karácsonyra meg magadnak is.tanulmányozzátok,lehetsz bizony terhes,osztálytársam is így lett terhes,16 évesen,ma már 5 éves a fia...
2012. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyem is meg a pasidat,és tartásdíjat fog fizetni ennyi ésszel?Attól még,hogy a volt "barinői"-t nem sikerült felcsinálni,védekezés nélkül igenis teherbe lehet esni.
2012. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha most bevennék esemény utánit az még jó lenne? 1 hete történt...

Holnap vennék. Vagy várjam meg a jövő hetet, mert akkor kell megjönni.

2012. okt. 7. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes lettél. Valóban tartalmaz az előváladék is spermiumokat, de olyan kis százalékban, hogy az elenyésző. Ezért én nem vennék 72órás tabit, mert az 1 hormonbomba és felesleges ennek kitenned a szervezeted.

Mi megszakítással védekeztünk 5évig és nem lettem terhes, pedig került belém előváladék.

2012. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mar mindegy, maradt az ima. Igen, elovaladekkal keves az esely, de elenyeszonek nem mondanam. Emiatt a "remek" vedekezesi forma miatt lett terhes az egyik baratnom, megpedig ugy, hogy 36 oran belul meg esemenyutanit is vett be. Az meg csak hagyjan, hogy terhes lett, de raadasul mehen kivul. Ki vettek az egyik petefeszket. Szep tortenet, ugye? Maskor jobban figyelj biosz oran, vagy ha mar arrol lecsusztal, olvass utana, vagy kerdezd anyukadat.
2012. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!