Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit higgyek? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit higgyek? Vagy mit ne? A Páromnak vagy a közös haverjainknak?

Figyelt kérdés

A sztori, szétmentünk a nyáron a barátommal, közben minden nap beszéltünk/találkoztunk. Közben úgy alakult,hogy újra elválaszthatatlanok lettünk.Újra összejöttünk. Pénteken ő elment az egyik barátjának a szülinapján ünnepelni, mi pedig a barátnőimmel elmentünk bulizni. Közben találkoztam a közös haverjainkkal (mármint a barátommal közös), akik azt kérdezték, h miért jó ez nekem,hogy a barátom a hátam mögött fűz másik 3 lányt?Először azért nem akartak neveket mondani,mert úgysem ismerem őket. Aztán meg hirtelen mégsem tudták a nevüket, csak véletlen találkoztak a barátommal és hol az egyik lánnyal, hol a másikkal. (ezt a kettőt be is tudom azonosítani)Azt is mondták,hogy a barátom facebookon be is vallotta, hogy ő fűz másik 3 lányt. És,hogy én hagyjam a barátomat, ne foglalkozzak vele, ez csak egy gyerek szerelem volt.

Hazarohantam, és amint a barátom hazaért, megkérdeztem,hogy miért hozzám jött, miért nem a másik 3 lányhoz. Ő meg nem értette, így elmondtam neki,hogy mit mondtak. Elmondta,hogy tényleg beszélget két lánnyal, akiket "beazonosítottunk", de az egyik a legjobb barátjába szerelmes, és neki önti ki a szívét( ezt tudom) , a másikkal meg csak szimplán osztálytársak és szoktak dumálni.Meg is mutatta a közös haverjainkkal való beszélgetést azonnal.Sőt, kérte,hogy másoltassam be velük azt,mikor ő ilyet írt. Mégis feltűnően kedves velem, és haragszik a két haverra,hogy ilyeneket mondtak. Most nem tudom ,hogy mit higgyek.Megbízom benne, de kicsit furi most nekem a viselkedése.Szerintetek?

bocs,ha kicsit zavaros,de rettenetesen feldúlt vagyok.

[ azért az leírnám még,hogy az egyik közös haverunk két hete mikor nem volt ott a barátom, nem igazán poénból nekiállt a combomat simogatni, majd mikor odébb ültem megsértődött.]


2012. okt. 7. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

és 3. lány?

Nem is tudom.

Egy kicsit fura,és ügyesen ki tudta magát magyarázni.

Azért nem árt odafigyelni,ha igazán akarná,megtudná ő ügyesen oldani,hogy ő jöjjön ki jól a helyzetből.

Vannak nagyon rafinált pasik,egyszer én is kifogtam egyet.

Mindent megtudott magyarázni,hogy utána én érezzem magam rosszul.

2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre én azt mondanám, hogy higyj a pasidnak, de legyél résen, mert gyanús az eset!
2012. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a 3. lány az kérdőjel, mert facebookon is csak ezzel a két lánnyal levelezik.megjegyezném, az egyik lánynak barátja van.a másik ugye a legjobb barátjába szerelmes(ezt már tudom hónapok óta. Sőt előttem is vissza szokott nekik írni.

épp ezért tettem fel a kérdést, nem úgy ismertem meg, aki lányokat fűz, engem sem fűzött,de nem tudom, lehet ennyire rafkós?!

Az egyik haver azt mondta, hogy az egyik lány az osztálytársa.Igazából mind a két lány az osztálytársa. Sőt amikor az egyikkel találkozott az egyik haver,akkor még én is találkoztam vele(a barátommal) meg a lánnyal,beszéltünk két szót,hogy megyek-e hozzá és ennyi,mert én a barátnőmmel meg egy haverommal voltam.

2012. okt. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!