Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak vagy nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Hónapok óta együtt vagyok a párommal aki oda valósi ahol én tanulok. De most nyári szünet van és nem tudunk olyan sokat együtt lenni. Ő dolgozik és én is dolgozom itthon. Már volt nálunk, szóval a szüleim is ismerik már. A szüleim azt vallják, hogy a fiú menjen a lány után és ne fordítva, szóval én nem nagyon mehetek be hozzá, de azért 1-2szer megengedték. A páromnak volt 2nap szabadnapja és egyiken se jött le hozzám. Voltak dolgok amiket elkellett intéznie de azokat hamar elintézte és utána végig otthon volt simán kijöhetett volna hozzám. Én azt vallom, hogy aki igazán szereti a másikat és tényleg hiányzik neki akkor mindent megtesz azért, hogy lássa. Ő váltig állítja, hogy szeret és hiányzom neki, de most nem jött, mert nem volt kedve meg dolga akadt és ne csináljak ebből nagy ügyet, mert veszekedtem vele, hogy neki nem is hiányzom és nincs rám szüksége.Ez megy napok óta csak a vita és egyszerűen nem tudok túllépni ezen.Amúgy semmi baj nincs köztünk, tudom, hogy szeret mert érzem és érezteti is ha találkozunk,de könyörgöm ha tényleg hiányzik valaki akkor megyek és meglátogatom.Szerintetek én viszem túlzásba vagy a páromnak van igaza aki szerint nem dől össze a világ ha nem jön ki a szabadnapján?
2012. aug. 7. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Előbb utóbb te is belátod, hogy nekem van igazam.
2012. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell egy kis pihenő...nyár van...ne reagald túl szerintem
2012. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt vallom, hogy aki igazán szereti a másikat és tényleg hiányzik neki akkor mindent megtesz azért, hogy lássa."


Ezt vallod, mert apuék nem engednek...kézen fekvő.

Ezek szerint te nem is szereted annyira igaz?

2012. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fikázod a párodat, hogy nem megy hozzád, de te sem mész hozzá, szóval egyikőtöknek sincs igaza.
2012. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezért is esett rosszul, hogy már hetek óta nem találkoztunk normálisan és nem volt képes arra, hogy kijöjjön.
2012. aug. 7. 19:29
 6/18 anonim ***** válasza:

túlliheged, másrészt saját magadat hazudtolod meg


"Én azt vallom, hogy aki igazán szereti a másikat és tényleg hiányzik neki akkor mindent megtesz azért, hogy lássa" - mégse mentél, akkor most Te nem szereted ?

2012. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet kis pihire és egyedűllétre vágyott. Néha szüksége van rá az embernek még ha szerelmes is. Lehet csak lustálkodni volt kedve, nem? Én is vagsok így néha, szükségem is van rá olykor. 30F
2012. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem fikázom a páromat, csak tudod én megcsináltam egy olyat hogy egész nap dolgoztam és elmentem hozzá este Ő ilyet egyszer nem tett még meg értem és még a szabadnapján se jön
2012. aug. 7. 19:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Jól értettem?

Ő egy dolgozó ember (férfi), te pedig egy tanuló lány/hölgy vagy. Tegyük fel, hogy te egyetemre jársz. Akkor miért mondják meg a szüleid, hogy hova menjél??? Ezt akkor ki is zárhatjuk, és akkor ő egy dolgozó férfi, te pedig egy kis pisis. Nem fog utánad rohangálni folyton. Amíg ott vagy, addig jól elvan veled, egyébként meg van jobb dolga is. Ennyiből én így látom. Bárkivel (akit nem utálok zsigerből) el tudom hitetni, hogy mennyire szeretem, pláne, ha naiv.

Ha NEKED hiányzik mondd meg nekik, hogy TE lemész hozzá, és kész. Ennyii... Te legalább annyira hibás vagy, mint párod... Üdv.

F/16

2012. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha rosszul értelmeztem a szöveget/korokat, szóljál!
2012. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!