Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek a nagyobb a valószínűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a nagyobb a valószínűsége hogy megbánjuk, ha a szívünkre, vagy az eszünkre hallgatunk?

Figyelt kérdés
2007. aug. 28. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
HElyzettől függ. Ha pénzügyekről van szó én mindig az eszemre hallgatok. Ha érzelmekről akkor a szívemre. Sokat rágódom a dolgokon, de a döntésed a tiéd és neked az lesz a jó döntés. Ne bánd meg soha a döntésedet, ha tényleg átrágtad magadban az összes lehetőséget.
2007. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
általában akkor ha a szívünkre hallgatunk, sajna
2007. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az arany középutat javaslom, perzse ha a szerlemről van szó!

Érzelem nélkül nem szabad belemnni egy kapcsolatba, úgyanúgy, ahogyan ész nélkül se!

2007. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%
én a szívemre hallgattam és belemntem olyan dologba amit nagyon megbántam... inkább az eszemre hallgattam volna... én ha szerelemről van szó eddig a szívemre hallgattam, de sajnos az észre ilyenkor jobban kell....
2007. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de a válaszom egyértelműen azt bánod meg ha a szívedre hallgatsz. Ilyenkor a szívedre nem szabad hallgatni, mert becsap, hamis reményekkel és hiú ábrándokkal traktál. Nagyon pofára lehet esni, mert aki szerelmes, az nem tud józanul gondolkodni. Azt is mondhatnám, hogy aki szerelmes, hülye is.
2007. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szív vs. Ész!

Elmesélek két történetet,egyikben az eszemre hallgattam,a másikban a szívemre.

1,Megismertem egy fiút,belezúgtam,neki volt egy döglődő kapcsolata,de nem akartam belemászni,mert úgy éreztem a fiúnak kell eldöntenie,h mit akar.Jó barátok lettünk,de egy kis szálka mindig bennem volt,a bnő miatt...Néhány napja bevallotta,h nagyon szeret mióta ismer,csak eddig nem volt bátorsága.Már elskésett.

2,A fenti fiú megismerése után 4 hónappal,kaptam egy mailt,h tanítsak meg valakit valamire.Találkoztunk.Tudtuk,h 7,5év van köztünk,tudtuk,h ő dolgozik,és meg csak egy 20éves főiskolás vagyok,és még nem láttam annyit az életből...de amikor egymás szemébe néztünk rájöttünk egy pillanat alatt,h ez mind semmi.Megharcoltunk egymás mellett mindkettőnk családjával...első gyermekünket várjuk.

Első esetben az eszemre hallgattam,és ha akkor rég nem hagyom annyiban a dolgot,akkor egy eszményi szerelem teljesült volna be.Legközelebb nem követtem el ezt a hibát,és maradéktalanul boldog vagyok.

Ahhoz,h bátran hallgathasak a szívemre,viszont sok mindent át kellett élnem,de a múltam tett azzá a boldog kismamává,aki ma vagyok!

2007. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a gond, hogy mindig utólag fogsz rájönni!Ha tudnánk előre akkorsohasem csalódnánk...De jó lenne :)
2007. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkat kérdése. Én a helyzettől függetlenül már előre bánnám, ha nem az eszemre hallgatnék valamiben. Aki lelkizős, vagy romantikus beállítottságú, az meg lehet, hogy pont fordítva érez. Ne erőszakold meg magad, tedd azt, amit jónak látsz. Ha később mégis megbánod, az sem jelent semmit.
2008. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a szivesre halgass én az eszemre halgattam és hajtott a kiváncsiság és elvesztettem 1 oan emebrtöl a szüzességem akitől nem is akartam és a szex se volt jó vele... neked lehet nem ien téren kell az eszedre vagy a szivedre halgatni de én a szivedet tanácsolom!
2008. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt vallom,hogy észre kell hallgatni,nem szívre. Mindig mérlegelek, hogy hosszú távon is jó nekem az a választás,nem megy e ki a divatból,nem fogom e megunni, minőségileg is olyan hogy sokáig jó marad,vagy csak mert első látásra megtetszett de valószínüleg egy másodosztályú valami,akkor nem járnék jól vele. Én alaposan át szoktam gondolni hogy milyen melegítőfelsőt veszek például. Meg hogy megéri e családos életben tengődni. Van előnye,meg rengeteg hátránya.
2010. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!