Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezte már magát valaki így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már magát valaki így? Nem tudom érzés

Figyelt kérdés

teljesen letargikus vagyok azt sem tudom mit akarok.

jelen pillanatban nem akarok magamnak társat senkit, eddig mindig volt egy kis remény hogy titkon jó lenne de most annyira elegem van, nem akarok szerelmes lenni. volt már barátom stb...De egy éjszakás kapcsolatot sem szeretnék, arra meg nincs szükségem.

az agyam a testem ellen küzd és nem tudom összhangba hozni őket. ez a nem tudom állapot van, nem tudom mit szeretnék

(itthon is vannak gondok, suliban is most rossz minden,egyik legjobb barátnőm kimegy külföldre és még jó páran) tök egyedül érzem magam mégsem akarok senkit. mikor múlik ez el? 22/l


2012. okt. 7. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy átlagos csaj vagy aki nem tudja mit akar:)
2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha jó a szex akkor miért lenne csak 1 éjszakás?
2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mikor múlik el. Nem egyik pillanatról a másikra. Nekem is elég régóta ez van. Próbálom magam jól érezni.
2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nekem nem kell csak szex, nálam ez érzelmi alapon működik, nem tudok valakivel úgy lefeküdni hogyha nem tetszik és erre nincs szükségem most, pont a szexre nincs szükségem
2012. okt. 7. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz konkrét jelölt,akkor ráérsz ezen mérgelődni :)
2012. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 valaki a tömegből ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek próbálj többet mosolyogni, a mosoly eleve oldja a streszt, és a többi ember is kedvesebb lessz veled ha te is a jó oldalad mutatod feléjük. És mondjuk ne azt vedd észre hogy mid nincs hanem azt hogy mid lehetne vagy hogy mennyi mindened van most. Ha van időd főzz egy teát, dőlj hátra, halgasd a kedvenc zenéd, és gondolkodj ezeken a dolgokon.
2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi, tenyleg de most nincs modt kedvem semmihez az ido ido is rossz
2012. okt. 7. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonló cipőben vagyok, mint te. :D
2012. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ijesztő..
2012. okt. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!