Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy szeretne együtt érezni velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom járni akar veled.. ha azon tul vagytok akkor a fantáziádra bizom
2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy szeretne együtt érezni veled...
2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát csak beszélgetni szoktunk, de egyszer tök random mondta, hogy úgy szeretnék veled együtt érezni.


és ami azt illeti, az én piszkos fantáziámnak köszönhetően, szerintem szexelni akar, csak virágnyelven mondta.

2012. okt. 7. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:
de inkább lányokat kérdezek hogy ti mondtatok ilyet más srácnak?
2012. okt. 7. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszakérdezhettél volna, hogy érezni-t, vagy élvezni-t mondott, ha már olyan piszkos a fantáziád.
2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én aztán biztos, hogy ezzel nem a sexre céloznék, pláne, ha csak néha beszélgettek és ennyi, ahogy írtad...


De hát én nem, ő vagyok, nem, vagyunk ugyan olyanok, neked kéne ismerned már annyira,hogy ezt el tudd dönteni...


Azért ne támadd majd le azzal, hogy nálad vagy nála:)

17/L

2012. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rat Poison ***** válasza:
"Szeretnék együttérezni veled." -> Jó volna, ha érdekelnél, de nem tudsz.:D Én legalábbis így venném ki.
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!