Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szerelmes vagyok Harry...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szerelmes vagyok Harry potterbe? 10 vagyok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 17:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 7. 18:33
 22/34 Gyakori Ferenc ***** válasza:
plcsubi, megbocsássál, de ez SZERELEM, szex rovat... vagyis helyén való a kérdése, és lehet hogy őt ez érdekli. Miért kell szegényt leszólni ilyen miatt? Mi az hogy "legalább megjött már?" nem azt kérdezte, hogy normális ha szexelni akar HP-el, hanem hogy "baj ha szerelmes-e bele"... te vagy eltévedve, a kérdezőről meg le lehet szállni, mert ahogy elnézem 10 évesen elég normálisan viselkedik...
2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. okt. 7. 18:40
 24/34 A kérdező kommentje:
Akik megvédték azoknak bocsi.de plcsubi. Utánad néztem a többi rovatban.te mindenkit csak sértegetni tudsz. Igen meg néztem. Csak a 10 évesek kel jössz.mint az angyalok démonok.
2012. okt. 7. 19:07
 25/34 anonim ***** válasza:
Wow ezt hogy csináltad? Aki meg hülye, értelmetlen, bugyuta kérdést tesz fel, az trollkodásnál többet ne is várjon! Egyébként ha a kérdező normális és a kérdés is az, akkor olyan szintü választ is kap. A Kamaszok rovatba nem trollkodni járok, mert ott NORMÁLIS emberek vannak, NORMÁLIS kérdésekkel. Az Ezo és a Szex topicba járok oltogatni mert itt vannak a leghülyébbek(tisztelet a kivételnek)
2012. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Azért nem kell mindenkit le******
2012. okt. 7. 19:46
 27/34 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Mitől lenne hülye? Minden normális, egészséges gyerek szerelmes egy filmsztárba, énekesbe, vagy akár mesefigurába. Attól hogy ő megkérdezte hogy ez nem gond-e inkább arra vall, hogy intelligens, és látja hogy ez nem teljesen normális. Ő rá mert kérdezni... Attól hogy kérdez, még nem hülye. És igen, én is megnéztem a többi rovatot (vagy mit) és tényleg csak oltogatni tudsz, ráadásul nagyrészt teljesen normális kérdéseknél. Nyomorultságod kimutogatása helyett inkább normális válaszokat adj meg.
2012. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az előző ék.És bocsánat hogy elkezdtem veszekedni.
2012. okt. 7. 19:56
 29/34 Gyakori Ferenc ***** válasza:

Kérdező, az ilyeneket nem kell felvenni. Van akik a trollkodásban lelik örömüket. Ajánlom Simon egyik legjobb videóját...


http://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A


Ezt nézd meg, és érteni fogod mire jó amit csinálnak. :)

2012. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nyomorult? Hmm, nem tudom. Ilyen veccő, loú, démon, szellem, homokos, reptoid kérdéseknél talán normális választ vártok? Ez most komoly? **** Ezzel mi bajotok? Ez egy szó. És? De, hogy normálisan válaszoljak és ne sírjatok: Nem baj, hogy szerelmes vagy, kérdésed felesleges. Akkor lenne gond, ha fiú lennél és úgy tetszene. Lépj be egy őt szerető fanklubba ha ennyire tetszik. Ezt egyébként Celebrity Crushnak hívják. Majd kinövöd.

Na most örültök? És mi bajotok ha ezekkel a fogyaték ezosokkal baromkodok akik elfelejtettek élni? Fáj, hogy vannak olyan emberek akik kimondják a hülyékre, hogy azok? ****! Egyébként Én írtam oda, hogy "Automatikusan eltávolított tartalom" nem a moderátorok.

2012. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!