Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szerelmes vagyok Harry...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szerelmes vagyok Harry potterbe? 10 vagyok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 17:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Láttam már....és szeretem is Dumaragú műsort de mindegy. Én nem érzem magam trollnak, csak leírom amit gondolok. Ha a b.uzik vonúlhatnak, akkor legalább a véleményt mondjak. Ha valami nevet adnátok, akkor legyek vuki....
2012. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Na látod. Nehezedre esett normális választ adni? És mi az hogy "elfelejtenek élni"? Egy 10éves kislányról beszélünk... Ezt így mellékesen hozzátenném, hogy ha fiú, akkor sincs vele baj, max homoszexuális. Ez viszont megint más kérdés, nem írok róla véleményt, és nem is szeretném hogy a továbbiakban a homoszexualitás lenne a téma...
2012. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Plcsubi, mielőtt egy 10 éves lányt szekálsz, tanulj meg írni. A ragu szó végén rövid 'U' van. Kérdező: Normális. Egy időben én is bele voltam zúgva Draco Malfoyba :)

14L

2013. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 31. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!