Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretem? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem? Hogy tudnám elfelejteni? Ez tényleg lehet igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút, akinek már van menyasszonya..nem tehetek róla, de szeretem. Az elmúlt időben eltűnt az életemből (tehát nem láttam sem buszon, sem máshol), eleinte hiányzott, hogy nem látom minden héten legalább 1x.. de hozzászoktam és úgy éreztem nekem már így jó és örülök, hogy kilépett az életemből, hiszen úgysem lehet már az enyém(a lány miatt)!!!!! De pár napja újra láttam és most megint úgy érzem csak Ő kell nekem és senki más.....:(( Pont, akkor bukkant fel mikor kezdtem elfelejteni/túllépni rajta.... A kérdésekre normális válaszokat várok! :))
2012. okt. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Foglalkozz mással próbálj ne rá gondolni, legyen hobbid.

Aztán lesz, ami lesz, de felejtsd el ezen a szinten most.

2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
velem is ugyanez a helyzet csak a fiúnak barátnője van még nem a menyasszonya...ahogy nem szoktam őt látni lassan felejtem de nem tudom mi lesz velem ha újra fogom látni(már kb. 1honapja nem találkoztunk)....próbálj egyre kevesebbet rá gondolni, barátkozni új emberekkel, ismerkedni, kapcsolódj ki, tervezz közös programot a barátaiddal és hát nehéz, de jobb lenne őt minél távolabbról elkerülni ahoz hogy elfelejtsd és tovább tudj lépni:)...tudom milyen érzés, de hát én is ezt teszem :S
2012. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor csatlakoznék hozzátok. A fiúnak, akit szeretek, barátnője van. És ezt épp ma tudtam meg, bár már sejtettem, mert nekem hogy is lett volna olyan isteni szerencsém, hogy egy szabad srácba zúgok bele? Most nagyon rossz, még sírni se tudok, csak őrlődök és megint jöhet az önsajnálat időszaka... Elfelejteni pedig nem tudom, mivel minden nap találkozunk, beszélünk (sajnos elkerülhetetlen).. A legrosszabb pedig az, hogy nagyon kedves velem, és mindig mosolyog rám. Csak azt nem tudja, hogy amit én olyankor érzek, az felér egy tőrdöféssel...:(
2012. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. okt. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!